Skip to Content

Exkluzívna spolupráca: Schwarzkopf a Claudia Schiffer

Schwarzkopf

Najutajovanejšie tajomstvo vo svete krásy bolo odhalené: Schwarzkopf Essence ULTIME a Schwarzkopf Blonde ULTIME, dve nové značky Schwarzkopf, vyvinuté v spolupráci so svetoznámou topmodelkou Claudiou Schiffer.

Essence ULTIME ponúka ženám produkty starostlivosti o vlasy pre neuveriteľne pevné a očarujúco lesklé vlasy – naozajstnú korunu krásy každej ženy. Produkty Essence ULTIME obsahujú vysoko účinné, luxusné výťažky z perál. Perly sú vďaka žiarivému povrchu a svojim odleskom odpradávna vyhľadávaným šperkom. Výťažky z nich sa často používali aj v kozmetike.

Essence ULTIME aj Blonde ULTIME spájajú know-how jednej z celosvetovo najuznávanejších modeliek s odbornými znalosťami expertov značky Schwarzkopf. „Vždy som túžila sama niečo navrhnúť,“ hovorí Claudia Schiffer, „a Schwarzkopf mi dal príležitosť splniť si tento môj sen.“

Claudia Schiffer je súčasťou modelingového biznisu už viac ako 25 rokov a vie celkom presne, akým negatívnym vplyvom sú vlasy modeliek vystavované: neustále si ich vyrovnávajú, natáčajú, zosvetľujú a farbia. Poškodenie vlasov je prirodzeným dôsledkom týchto procesov. Dlhé a zdravo vyzerajúce blond pramene Claudie Schiffer sa stali jej poznávacím znamením a aj im vďačí za to, že ju mnoho žien považuje za ikonu krásy. Kto by netúžil po tejto krásnej, žiarivej blond hrive? „Som veľmi hrdá na to, že som dokázala prispieť svojimi skúsenosťami k vývoju produktov ULTIME“ vysvetľuje Claudia Schiffer. „Verím, že všetci budú tieto produkty milovať tak ako ja.“

Súčasťou spolupráce Schwarzkopf a Claudie Schiffer bolo aj vytvorenie exkluzívnej značkovej vône. Obsahuje 135 starostlivo vybraných zložiek, ktoré sa v rôznych produktoch skvele dopĺňajú. Výsledkom je nadčasová, moderná vôňa s tónmi čerstvého ovocia a bielych kvetov, zaoblená zmyselnou kombináciou bieleho pižma, santalového dreva a vanilky. 

Súvisiace články
 • Ako nájsť ten správny šampón

  Šampón na vlasy

  Ako nájsť ten správny šampón
  ...

  Cesta za krásnymi vlasmi začína už pri umytí. Šampón špeciálne určený presne pre vaše potreby totiž dokáže omnoho viac, než by ste predpokladali...

  ...
 • Správne šampónovanie

  Šampón na vlasy

  Správne šampónovanie
  ...

  Viete, čo všetko musíte pred šampónovaním vlasov zvládnuť? Pozrite sa, ako môžete vylepšiť svoju rutinu umývania vlasov.

  ...
 • Krásne vlasy za noc

  Ochrana

  Krásne vlasy za noc
  ...

  Aj počas spánku sa môžete starať o svoje vlasy. Užívajte si sladký odpočinok, zatiaľ čo vlasové masky, kúry, ošetrujúce produkty a spreje dodajú vlasom potrebnú starostlivosť. Poznáte zoznam najlepších vlasových produktov na nočnú starostlivosť o vlasy?

  ...
 • Poškodené vlasy

  Ochrana

  Poškodené vlasy
  ...

  Vyzerajú vaše vlasy ako cukrová vata s rozštiepenými končekmi a bez lesku? Našťastie existujú efektívne spôsoby, ako vyliečiť poškodené vlasy.

  ...
 • Silikónová strarostlivosť o vlasy

  Ochrana

  Silikónová strarostlivosť o vlasy
  ...

  Niektoré vlasové protukty obsahujú silikóny. Zistite, čo pre vaše vlasy tieto silikóny robia a pre ktoré typy vlasov sú vhodné a naopak, pre ktoré nie.

  ...
 • Farba kombinovaná s leskom: Zázračný rituál pre vaše vlasy

  Ochrana

  Farba kombinovaná s leskom: Zázračný rituál pre vaše vlasy
  ...

  Luxusný lesk, komplexná starostlivosť a svieža farba. Tomu hovoríme trojitý zásah! Všetko o tejto zázračnej farbe sa dozviete tu.

  ...
 • Vlasy a klimatizácia - Schwarzkopf.sk

  Ochrana

  Vlasy a klimatizácia - Schwarzkopf.sk
  ...

  Mrazivé dni si vyžadujú extra starostlivosť o vlasy. Prezradíme vám, ako prežiť zimu s krásnymi vlasmi.

  ...
 • Štýlové leto: produkty a doplnky, bez ktorých sa nezaobídete

  Ochrana

  Štýlové leto: produkty a doplnky, bez ktorých sa nezaobídete
  ...

  Ukážeme vám dva looky na horúce dni a predstavíme inovatívne produkty, s ktorými bude vaša hriva svieža a krásna po celé leto!

  ...
 • Keratín – zázračná starostlivosť zvnútra

  Ochrana

  Keratín – zázračná starostlivosť zvnútra
  ...

  Čo je keratín, prečo sa nachádza v produktoch a akú rolu zohráva v starostlivosti o vlasy? Čítajte ďalej a doprajte vlasom jeho výnimočné účinky!

  ...
 • Strihanie - Jediné riešenie pre záchranu vlasov?

  Ochrana

  Strihanie - Jediné riešenie pre záchranu vlasov?
  ...

  Stratili vaše vlasy svoju prirodzenú krásu a zdravý vzhľad? Pomôžeme vám prinavrátiť vašim vlasom život. Strihanie môže počkať.

  ...
 • Lecitín: Pre lesklé, pružné vlasy

  Ochrana

  Lecitín: Pre lesklé, pružné vlasy
  ...

  Lecitín má blahodárne účinky na suché a lámavé vlasy. Zistite, akú úlohu zohráva táto olejnatá látka v ošetrujúcich prípravkoch na vlasy.

  ...
 • Slovník zložiek vlasovej starostlivosti

  Ochrana

  Slovník zložiek vlasovej starostlivosti
  ...

  Jojobový olej vaše vlasy zjemní. Hodvábne proteíny dodajú vlasom lesk. Zložky v ošetrujúcich i stylingových vlasových produktoch dokážu s vlasmi divy. Chcete vedieť viac o účinkoch jednotlivých zložiek? Čítajte ďalej a dozviete sa viac...

  ...