Starostlivosť o vlasy | Ochrana

Top tipy pre krásne vlasy

Povedzme si to otvorene, koľko ľudí má dokonalé vlasy? V mnohých prípadoch chýba vlasom lesk, kučery sú nepoddajné či z nejakého neznámeho dôvodu trápia mnohých ľudí rozštiepené končeky. Radi vám poradíme, ako premeniť vlasy na vlasy vašich snov.

Existuje dôvod, prečo sa používa pojem „problémy s vlasmi“! Chýba vášmu účesu štýl a tiež dostatok zdravého objemu? Myslíte, že niektoré základné zmeny by vám mohli pomôcť?  Ukážeme vám, ako začať s novým programom pre lepšiu starostlivosť o vlasy so správnym šampónom. Ten môže dopriať vašim vlasom potrebnú starostlivosť – ale len v prípade, ak spolu so šampónom používate aj ďalšie vhodné prípravky starostlivosti o vlasy. Existujú však určité chyby pri umývaní si vlasov šampónom, ktorým by ste sa mali vyhnúť. Stačí si zostaviť správnu kombináciu prípravkov a cesta k dokonalým vlasom je voľná.

Zdravé vlasy: Správne šampónovanie

Správne šampónovanie

Možnosti voľby šampónu sú nespočetné. Zistite, ktorý šampón je pre vaše vlasy ten najlepší. Čo by ste mali o šampóne a šampónovanie vedieť.
>> čítajte viac

Vašim problémom môže byť tiež spôsob, akým si vlasy upravujete. Napríklad fénované vlasy si vyžadujú špeciálnu pozornosť, aby neboli suché, a váš účes a lá 60. roky si stále zachoval potrebný objem aj v prípade, že sú vaše vlasy jemné. Prezradíme vám tie najlepšie triky pri fénovaní vlasov a ukážeme vám, že fénovanie je omnoho viac než len horúci vzduch.

Predíďte poškodeniu vlasov pri fénovaní

Ochrana pred teplom

Nedokážete si predstaviť úpravu vlasov v rannom zhone bez fénovania? Vlasy môžu zostať zdravé napriek horúcemu vzduchu z fénu, stačí len vyskúšať niekoľko trikov z nášho  malého radcu pri fénovaní vlasov.  >> čítajte viac

Čarovanie s jemnými vlasmi

Jemné vlasy

Jemné vlasy, aj keď obvykle trpia nedostatkom objemu, nie sú dôvodom, prečo rezignovať. Prezradíme vám triky na dosiahnutie požadovaného krásneho objemu vo vašich jemných vlasoch.
>> čítajte viac

Mnohokrát tkvie problém v maličkosti. V namáhaných vlasoch sa odrážajú nepriaznivé vplyvy, ktoré narušia štruktúru vlasu – ochrannú vrstvu kutikúl. To všetko odoberá lesk a krásu vašim vlasom. Prečítajte si viac! Existujú spôsoby, ako obnoviť stratenú rovnováhu vo vašich vlasoch a dopriať im tak zdravie a šmrnc.

Viac lesku pre vaše vlasy

Lesk

Vlasy sa môžu doslova blýskať ako kov. Nepotrebujete žiadnu kúzelnú paličku, aby ste si dopriali takýto lesk. Prezradíme vám niekoľko tajomstiev, ako si dopriať zdravé vlasy s dokonalým leskom.  >> čítajte viac

Pomoc pre namáhané vlasy

Poškodené vlasy

Máte pocit, že vám na hlave rastie slama namiesto vlasov? Vyskúšajte nasledujúce triky  a zmeňte nepoddajné vlasy na korunu krásy.  >> čítajte viac

Máte problémy s neposlušnými anjelskými kučerami, ktoré si držia svoj tvar? Existujú šetrné spôsoby ako skrotiť aj tie najviac nepoddajné vlasy. Ukážeme vám, ako zmeniť svoje divoké kučery na podmanivé účesy.

Úprava kučeravých vlasov

Kučery

Jemné kučery sú skvelé! Avšak kučery vás môžu pekne potrápiť so stylingom, často sú totiž nepoddajné a odolávajú akejkoľvek úprave.
>> čítajte viac

Objavte: Ochrana