Skip to Content

Séra na končeky vlasov – už žiadne rozštiepené končeky!

Končeky vlasov sú mimoriadne náchylné na štiepenie v dôsledku častých úprav, ktoré vedú k poškodzovaniu vlasov. Preto potrebujú viac starostlivosti ako zvyšok vlasov. Séra na končeky vlasov sú vyvinuté tak, aby rýchlo a efektívne posilnili zničené vlasy. Zistite, ako môžu tieto séra pomôcť vašim rozštiepeným končekom a ako využiť všetky ich výhody.

Vietor, chladné počasie, UV žiarenie a teplo poškodzujú naše vlasy. Končeky vlasov sú zraniteľnejšie, pretože sú najstaršou časťou vlasov, a teda najdlhšie odolávali záťaži. Príliš veľa stylingu a nešetrné zaobchádzanie často vedú k štiepeniu končekov, vlasy sú lámavé a suché. Séra na končeky vlasov im rýchlo prinavrátia zdravie a krásu.

Ako správne nanášať sérum na končeky vlasov

Nanášanie séra na končeky vlasov je rýchle a ľahké. Jednoducho vmasírujte sérum do vlhkých alebo suchých končekov jeden až dvakrát do týždňa. Po aplikácii už vlasy neoplachujte! Na jedno použitie zvyčajne vystačí množstvo vo veľkosti lieskového orieška. Skvelé výsledky sa dostavia už po prvom použití.

Akému typu vlasov najviac prospeje sérum na končeky?

Séra na končeky sú prospešné pre všetky typy vlasov. Konce dlhých vlasov sú mimoriadne zraniteľné a preto potrebujú pravidelnú aplikáciu séra. To sa týka predovšetkým suchých a lámavých vlasov. Aj normálne vlasy potrebujú z času na čas ochrannú starostlivosť. Preto sú ochranné produkty na vlasy a končeky k dispozícii pre normálne a poškodené vlasy alebo vlasy veľmi namáhané.

Nezáleží na tom, či máte vlasy rovné alebo kučeravé, séra na končeky vlasov sú vytvorené tak, aby vašim vlasov dodali zdravie a lesk. Aj keď sa o vlasy intenzívne staráte, občas by ste si ich mali nechať podstrihnúť. 

Ako fungujú séra na končeky vlasov?

Sérum pomáha rozštiepeným končekom tak, že uzatvorí vlasové vlákna. Špeciálne zložky sér vnikajú do vrstvy keratínu vo vlasoch a vypĺňajú vzniknuté trhliny, uzdravujú a vyhladzujú vlasy. Týmito aktívnymi zložkami sú oleje a látky podobné stavebným prvkom vo vlasoch. Vďaka tejto regeneračnej starostlivosti a ošetrujúcim olejom majú séra na končeky vlasov aj vyhladzujúci účinok. Túto pridanú hodnotu určite oceníte, ak sú vaše vlasy lámavé, suché a poškodené.

Súvisiace články
 • Ako nájsť ten správny šampón

  Šampón na vlasy

  Ako nájsť ten správny šampón
  ...

  Cesta za krásnymi vlasmi začína už pri umytí. Šampón špeciálne určený presne pre vaše potreby totiž dokáže omnoho viac, než by ste predpokladali...

  ...
 • Správne šampónovanie

  Šampón na vlasy

  Správne šampónovanie
  ...

  Viete, čo všetko musíte pred šampónovaním vlasov zvládnuť? Pozrite sa, ako môžete vylepšiť svoju rutinu umývania vlasov.

  ...
 • Krásne vlasy za noc

  Ochrana

  Krásne vlasy za noc
  ...

  Aj počas spánku sa môžete starať o svoje vlasy. Užívajte si sladký odpočinok, zatiaľ čo vlasové masky, kúry, ošetrujúce produkty a spreje dodajú vlasom potrebnú starostlivosť. Poznáte zoznam najlepších vlasových produktov na nočnú starostlivosť o vlasy?

  ...
 • Poškodené vlasy

  Ochrana

  Poškodené vlasy
  ...

  Vyzerajú vaše vlasy ako cukrová vata s rozštiepenými končekmi a bez lesku? Našťastie existujú efektívne spôsoby, ako vyliečiť poškodené vlasy.

  ...
 • Silikónová strarostlivosť o vlasy

  Ochrana

  Silikónová strarostlivosť o vlasy
  ...

  Niektoré vlasové protukty obsahujú silikóny. Zistite, čo pre vaše vlasy tieto silikóny robia a pre ktoré typy vlasov sú vhodné a naopak, pre ktoré nie.

  ...
 • Farba kombinovaná s leskom: Zázračný rituál pre vaše vlasy

  Ochrana

  Farba kombinovaná s leskom: Zázračný rituál pre vaše vlasy
  ...

  Luxusný lesk, komplexná starostlivosť a svieža farba. Tomu hovoríme trojitý zásah! Všetko o tejto zázračnej farbe sa dozviete tu.

  ...
 • Vlasy a klimatizácia - Schwarzkopf.sk

  Ochrana

  Vlasy a klimatizácia - Schwarzkopf.sk
  ...

  Mrazivé dni si vyžadujú extra starostlivosť o vlasy. Prezradíme vám, ako prežiť zimu s krásnymi vlasmi.

  ...
 • Štýlové leto: produkty a doplnky, bez ktorých sa nezaobídete

  Ochrana

  Štýlové leto: produkty a doplnky, bez ktorých sa nezaobídete
  ...

  Ukážeme vám dva looky na horúce dni a predstavíme inovatívne produkty, s ktorými bude vaša hriva svieža a krásna po celé leto!

  ...
 • Keratín – zázračná starostlivosť zvnútra

  Ochrana

  Keratín – zázračná starostlivosť zvnútra
  ...

  Čo je keratín, prečo sa nachádza v produktoch a akú rolu zohráva v starostlivosti o vlasy? Čítajte ďalej a doprajte vlasom jeho výnimočné účinky!

  ...
 • Strihanie - Jediné riešenie pre záchranu vlasov?

  Ochrana

  Strihanie - Jediné riešenie pre záchranu vlasov?
  ...

  Stratili vaše vlasy svoju prirodzenú krásu a zdravý vzhľad? Pomôžeme vám prinavrátiť vašim vlasom život. Strihanie môže počkať.

  ...
 • Lecitín: Pre lesklé, pružné vlasy

  Ochrana

  Lecitín: Pre lesklé, pružné vlasy
  ...

  Lecitín má blahodárne účinky na suché a lámavé vlasy. Zistite, akú úlohu zohráva táto olejnatá látka v ošetrujúcich prípravkoch na vlasy.

  ...
 • Slovník zložiek vlasovej starostlivosti

  Ochrana

  Slovník zložiek vlasovej starostlivosti
  ...

  Jojobový olej vaše vlasy zjemní. Hodvábne proteíny dodajú vlasom lesk. Zložky v ošetrujúcich i stylingových vlasových produktoch dokážu s vlasmi divy. Chcete vedieť viac o účinkoch jednotlivých zložiek? Čítajte ďalej a dozviete sa viac...

  ...