Styling | Šik účes

Letná nostalgia: Vzrušujúce účesy na večer

Rozlúčte sa s letom ako sa patrí! Posledné slnečné dni priam nútia vychutnať si každú slávnostnú príležitosť a predviesť svoj zmysel pre veľkoleposť a lesk. Staňte sa kráľovnou víl alebo vyskúšajte originálny mokrý look s nádychom odchádzajúceho leta. P.S.: Romantické vlny zvýraznené rafinovaným šperkom vo vlasoch – to je stelesnená elegancia.

Teplé večery už budú za chvíľu minulosťou. Pripomeňte si letné zážitky účesom ako vystrihnutým zo shakespearovského Sna noci svätojánskej. Mokrý look, zapletaný účes alebo cop vás budú vždy prezentovať v perfektnom svetle. Slnko zapadá, ale na uliciach to stále žije  a v baroch či na recepciách vládne príjemná zábava so skvelou hudbou a tancom. Nechajte sa inšpirovať touto atmosférou, vyrazte na exotickú párty alebo banket pod holým nebom a vygradujte svoj styling na maximum. Ukážeme vám najobľúbenejšie účesy na párty, s ktorými budete všade neprehliadnuteľná.

Galéria: Vzrušujúce večerné účesy

Vzrušujúce účesy na večer: Kučery a vlasové doplnky

Vzrušujúce večerné účesy

Tisíc a jedna noc: Kučery v kombinácii s orientálnym šperkom do vlasov značky Dimitri

Leto už ste oplakali a čakáte na jeseň? Zadržte! Sen o teplej letnej noci môže ešte chvíľu pokračovať s luxusnými doplnkami. Zvodný šperk z vás urobí rozprávkovú bytosť a bohaté, objemné kučery sa vďaka porcii extravagancie stanú čerešničkou na párty. Návrhárka Lena Hoschek (obrázok hore) vsadila na pestré kvetinové aranžmá, ktoré pri tej pravej večernej príležitosti skutočne rozkvitne. Tisíc a jednu noc zase zažijete s orientálnym šperkom vo vašich vlasoch (z prehliadky značky Dimitri) a na slávnostnejších večerných udalostiach zanecháte pôvabný dojem.

Armin Morbach vám vo svojom videu ukáže, ako si krok za krokom vytvarovať jemné kučery:

Video: Ako premeniť rovné vlasy na snové kučery pomocou kulmy