Styling | Šik účes

Šťastné a veselé! Oslávte Vianoce s pôvabným účesom

Opäť nadišiel čas, keď deti každého veku počítajú dni do Štedrého večera plného svetiel, rituálov a magickej atmosféry. Sviatočné šaty a účesy vyzerajú vo svetle sviečok ešte príťažlivejšie. Máme pre vás niekoľko tipov na účesy, s ktorými si užijete vianočnú náladu vo veľkom štýle.   

Počas Vianoc je vo vzduchu niečo zázračného, na čo sa celý rok tešíme. Všetko je vyzdobené ihličím a Štedrý večer ohlasuje magická žiara sviečok. To je ten moment, keď vkĺzneme do sviatočných šiat a upravíme si vlasy s výnimočnou starostlivosťou, aby sme si najkrajší večer v roku naozaj vychutnali. Tá správna pohoda sa nezaobíde bez rodiny, priateľov či susedského klábosenia. Vynikajúci dôvod na to, aby sme predviedli hravý či elegantný outfit a zladili ho s tým pravým sviatočným účesom.  

Skvelé nápady na vianočný styling vlasov

Práve preto, že sme si na šatách a doplnkoch dali naozaj záležať, účes by rozhodne nemal hrať druhé husle. Sviatočný vzhľad dokáže doladiť tak, ako žiaden iný doplnok. Rodinnej večeri pri stromčeku alebo vianočnej párty s kolegami nepochybne dodá ešte viac lesku.   

V galérii vám ukážeme šarmantné účesy ako stvorené na vianočné oslavy. Schwarzkopf expert Armin Morbach sa s vami podelí o tipy na styling kučier ako z profesionálneho salónu.    

Video: Ako si vytvoriť krásne kučery pomocou kulmy

Galéria: Sviatočné účesy s nádychom elegancie