festive-hairstyles
Styling | Šik účes

Slávnostný účes dodá vlasom pôvab na špeciálne príležitosti

Slávnostne účesy už viac nemusia byť meravé a nudné. My vám predstavíme niekoľko ohromujúcich účesov, ktoré si poľahky vytvoríte aj sama doma, a ktoré sa hodia na každú zvláštnu udalosť. Samozrejme, prezradíme vám, ako tieto praktické rady previesť do praxe s očarujúcim výsledkom.

Je ten správny čas, začať premýšľať nad tohtoročnými oslavami. Slávnostné účesy a najmä rovné vlasy a vlasová bižutéria sú túto sezónu zaručeným hitom. Nedávne módne prehliadky nám ukázali, ako na to. Vytvorte si podľa nich účesy na ples a na stužkovú.

Účesy na slávnostné príležitosti sú heslom pre túto „vlasovú sezónu“

Klasické účesy, ako sú drdoly, copybanány, dostanú v tejto sezóne nový šat – budú osviežené modernými špirálami, vyzdvihnuté objemom, či obohatené použitím gélu s mokrým efektom.

Vlasová bižutéria, ktorou chceme účesy ozvláštniť, by mala byť jednoduchá a dopĺňať elegantnú jednoduchosť  účesu. Túto sezónu sa nosia kvetinové ornamenty, sponky a šatky vo vlasoch v zlatej, striebornej, hnedej alebo čiernej farbe. Odložte si svoje zložité a mohutné ozdoby na iné príležitosti a nechajte vyniknúť svoju osobnosť pomocou jednoduchej elegancie. Vhodnou voľbou je použitie kože, perál, sieťky alebo kovu.

Buďte kreatívna pri výbere vlasových ozdôb

V našej galérii nájdete veľa nových inšpirácií, ako si vytvoriť účes na slávnostnú príležitosť. Avšak, niektoré účesy si vyžadujú veľkú dávku kreativity, najmä tie so šperkami a ozdobami, ktoré boli vytvorené špeciálne pre danú prehliadku a pre konkrétne účesy modeliek. Aj preto budete niektoré ozdoby v obchodoch hľadať márne. Ale nevešajte hlavu, to nie je dôvod vzdať sa perfektného účesu s ozdobou. Buďte kreatívna, my vám povieme, ako si podobné ozdoby vyrobíte aj samé, bez toho, aby ste museli meniť svoj časový harmonogram, či vylúpiť banku.

Galéria: Modelky predvádzajú slávnostné účesy

Odkazy: Príslušenstvo pre slávnostné účesy

Všetko, čo potrebujete na vytvorenie vlasových ozdôb >> creative-beads.de

Online zdroj pre kožený materiál >> lederhandel.com

Súvisiace články