Styling | Šik účes

Drdol na strane: Slávnostný styling trochu inak

Buďte dokonalá spredu aj z boku! Nízky drdol, obvykle vyčesaný v strede nad krkom, sa teraz presúva smerom k uchu. Táto malá inovácia je úžasná, dokonale sa hodí na zvláštne príležitosti a jej úprava zaberie minimum času. Náš video-tutoriál vám prezradí krok za krokom všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste účes zvládli.    

V poslednom čase máme pre drdol skutočnú slabosť – prebojoval sa medzi najobľúbenejšie účesy. A prečo je taký populárny? Drdol je totiž mimoriadne univerzálny, nekomplikovaný a hodí sa na akúkoľvek príležitosť. Ale existuje jedna verzia, ktorá je klasická a zároveň absolútne trendy: drdol na strane. V porovnaní s bežným uzlom je totiž hlavne o elegancii. Povieme vám, prečo táto kombinácia tak skvele funguje a ako si ňou jednoducho a ľahko vylepšíte akýkoľvek look.   

Drdol na strane

Nová definícia elegancie: Drdol upravený na strane priam vyžaruje sofistikovanosť (v podaní módneho domu Christian Dior).

Trendy predpoveď: S drdolom na strane budete zase o krok vpredu. Vyskúšajte novú verziu populárneho výčesu! Vyčešte si drdol trochu viac pri uchu, výsledkom bude neprehliadnuteľný styling, ktorý sa svojou originalitou značne odlišuje od klasického drdolu či copu. Do vášho vzhľadu vnesie niečo jedinečné a dynamické – preto sa ocitol v centre pozornosti. Dodajte mu lesk elegantným stylingom – precízne ho uhlaďte, zopnite a výsledkom bude chic look podľa najnovších trendov. Ako uliaty na nóbl oslavy a opulentné párty, ale prekvapivo aj na každý deň (stavte na stylingový kontrast s roztrhanými džínsami, ležérnou košeľou a motorkárskou bundou). Jedným slovom: trendy!    

Návod na úpravu: Drdol na strane

Chcete spoznať klasický drdol z úplne novej strany? Stačí päť jednoduchých krokov!

Čo potrebujete: Kefu, štylku, gél, gumičku a sponky.

 
  1. Vlasy si starostlivo rozčešte a preložte cez rameno na jednu stranu.

  2. Na protiľahlej strane vytvorte nízku cestičku.

  3. Do korienkov vlasov votrite gél vo veľkosti lieskového orieška. Potom tento stylingový produkt s použitím štylky rozmiestnite aj na dĺžky vlasov.

  4. Vlasy zaviňte do špirály tesne za uchom a stiahnite pomocou gumičky. 

  5. Pripevnite na miesto sponkami a zafixujte lakom. To je všetko!

Video: Ako si upraviť slávnostný drdol na strane

Táto zapletaná verzia drdolu na strane má tiež niečo do seba – je efektná a neuveriteľne jednoduchá! Náš video-tutoriál vám prezradí ako na to.