Cool každodenné prirodzené účesy
Highlights | Tutoriály

Trend vlasov 2018: „Rozcuch“

Cool každodenné prirodzené účesy, ktoré podtrhnú Vašu osobnosť, sú trendom roku 2018! Vlasový expert Armin Morbach vytvoril Schwarzkopf Trend Looks 2018 stylingy, ktoré dokonale ladia so sloganom kampane #createyourstyle. Tento bol navrhnutý na každodenné nosenie:  TrendLook Rozcuch – nekomplikovaný styling vyžarujúci sebavedomie.

Rozcuch, plážové vlny alebo uhladené pramene -  „Rozcuch“ je každodenný účes, ktorý funguje vždy. „Rozcuch je look, ktorý často môžeme vidieť na Instagrame. Je populárny, pretože je jednoduchý ale nikdy nie nudný.“ Hovorí stylista hviezd Armin Morbach. Jemné rozcuchané vlny sa hodia na dovolenku, na párty a dokonca aj do kancelárie – je to len na Vás.

 

Rozcuch je perfektné riešenie, ako poskytnúť Vašim vlasom jedinečný šmrnc. Najlepšie na tom je, že tento účes je vhodný pre všetky dĺžky a typy vlasov, od krátkych až po dlhé. Stylingové prípravky ako peny, gély a vosky slúžia k vytvarovaniu a vytvoreniu textúry. Prsty, guľaté kefy alebo žehličky na vlasy môžu byť použité na vytvorenie jedinečného stylingu. Dokončiť finálny look lakom na vlasy a je hotovo.

Ste zvedaví na Rozcuch? Pozrite sa na modelku Taju, ako styling vytvára v tomto How-to videu:

Ako vytvoriť Rozcuchaný look

 1. Naneste tužidlo na uterákom vysušené vlasy.
 2. Vyfénujte vlasy.
 3. Jednotlivé pramene pomocou žehličky jemne navlňte. Použite ochranný sprej pred teplom.
 4. Zvýraznite jednotlivé pramene pomocou stylingového vosku.
 5. Nakoniec zafixujte look lakom na vlasy. Tip: pre žiarivú blond ako má modelka Taja vo videu, zafarbite vlasy svetlejším odtieňom – napríklad pomocou Pure Color Baby Blond. Nezabudnite sa o svoje vlasy starať napríklad radom Total Repair od Gliss Kur.

 

null

Vytvorte jednotlivé pramene pomocou žehličky.

null

Voilá: Finálny TrendLook Rozcuch.

Tu je vidieť konečný výsledok looku:

 1. Neumývajte si vlasy každý deň, ale pravidelne. Potom pridajte prípravky na vytvorenie textúry, aby look vyzeral neuhladene. Bude vyzerať uvoľnene a zároveň upravene.
 2. Na jemné vlasy môžete použiť suchý šampón.
 3. Žiadna dokonalosť. Neuhladené vlasy si môžu dovoliť byť rozcuchané.

Tip: Máte umyté, rozčesané a vysušené vlasy? Nerozčesávajte ich znovu, budú vyzerať ešte viac rozcuchané. Budú ešte viac cool.

3 dôvody prečo milovať trend „Rozcuch“:

 • Rýchle na vytvorenie. Veľký efekt – málo práce.
 • Akýkoľvek typ a dĺžka vlasov môže byť upravená do rozcuchu.
 • Pokiaľ nosíte do práce sako alebo halenku, tento účes pridá rebelský tón – samozrejme len nepatrne.
Objavte: