Highlights

Spotrebiteľky testovali farby na vlasy Gliss Color

 

Značka Gliss sa už niekoľko desiatok rokov špecializuje na regeneráciu vlasov a jej meno je už od roku 1952 spájané s kvalitnou starostlivosťou o vlasy a neustálou inováciou. Odborné znalosti spoločnosti Schwarzkopf v oblasti farbenia vlasov a skúsenosti značky Gliss ohľadom vlasovej regenerácie dohromady vytvárajú inovatívnu kombináciu, ktorej výsledkom sú aj farby na vlasy Gliss Color v 20 krásnych odtieňoch.

 

Chráni a ošetruje

Receptúra farieb na vlasy Gliss Color obsahuje špeciálny systém Color Care, vďaka ktorému môžu pigmenty farby preniknúť hlboko do vlasov. Naše permanentné farby s komplexom kyseliny hyalurónovej, ktorá je známa pre svoje hydratačné účinky, nielenže chráni vlasy pred poškodením, ale tiež sa o ne stará už v priebehu farbenia a aj po ňom.
Výsledkom je preto bohatá farba, až 100% krytie šedín a nádherný, zdravý lesk vašich vlasov.

 

V letných mesiacoch súčasného roka sme sa rozhodli naše permanentné farby na vlasy Gliss Color otestovať a opýtať sa tak spotrebiteľov, ako sú s nimi spokojní. Testovanie produktov prebehlo pod vedením webového portálu Testuj.to, podporeného najväčšou platformou testerov ŽENY s.r.o. v Českej republike, a v rámci dm skaut v Slovenskej republike – vyskúšať farby na vlasy Gliss Color sa dohromady rozhodlo viac ako 600 testeriek.

Ako celé testovanie dopadlo?

Testerky hodnotili pozitívne predovšetkým účinné krytie šedín a zlepšenú kvalitu vlasov – vlasy boli po farbení jemné, hebké, lesklé a menej zničené. V rámci testovania bola tiež oceňovaná jednoduchá aplikácia vďaka aplikátoru, ktorý je súčasťou balenia. Väčšina testeriek tiež veľmi chválila príjemnú vôňu samotnej farby, iba pre niektoré z nich bola až príliš intenzívna.

 

Z celkových výsledkov hodnotenia vyplýva, že farbu Gliss Color odporúča 95 % testujúcich od ŽENY s.r.o. a 96 % DM skautov.

 

Ďakujeme všetkým, ktorí sa testovania farieb na vlasy Gliss Color zúčastnili a veľmi nás teší pozitívne hodnotenie produktu, ktoré potvrdilo jeho kľúčové benefity.

 

Farba, ktorá sa stará.

Objavte: