Highlights

Taft. Pre silné momenty!

 

Taft Relaunch marec 2021

 


Schwarzkopf značka Taft predstavuje od marca 2021 svoj relaunch. Všetky produkty ponúkajú vysokú úroveň starostlivosti, zaisťujú príjemný pocit na vlasoch a zaisťujú optimálny stylingový zážitok. Tento relaunch sprevádzajú nové receptúry, nový dizajn produktov a efektívnym spôsobom plnia ešte viac prianí spotrebiteľov. Navyše nové penové tužidlá* Taft sú vyrobené na báze zemiakového škrobu a neobsahujú žiadne čisto syntetické polyméry – pre ešte väčšiu udržateľnosť a silné momenty! 

 

Relaunchované Taft portfólio je dostupné vo vašich obchodoch od marca 2021. 

 

 

ČO MÁME NOVÉ:

 

  • Nový vzhľad: jasná farebne podporovaná štruktúra produktov pre všetky rady Taft od marca 2021
  • Jednoducho pochopiteľné označenie úrovne fixácie
  • Nové receptúry: vyživujúca pena na základe zemiakového škrobu a bez čisto syntetickými polymérmi
  • Novinky v Taft portfóliu: CURL KONDICIONÉR, HEAT PROTECTION SPREJ A VOLUME BLOW DRY SPREJ

 

Od marca 2021 sa Schwarzkopf značka Taft objavuje na pultoch s prepracovaným dizajnom, ktorý je ešte viac zameraný na potreby zákazníkov: nové logo, jasná farebne podporovaná štruktúra produktov,  jednoducho pochopiteľné označenie úrovne fixácie a okamžite rozpoznateľný výkon produktu uľahčuje zákazníkom siahnuť po tom najvhodnejšom Taft produkte. Nové receptúry – bez živočíšnych ingrediencií a silikónov – poskytujú vysokú úroveň starostlivosti, zaisťujú príjemný pocit vlasov a nový stylingový zážitok. 

 

Vyživujúca pena funguje na báze zemiakového škrobu úplne bez čisto syntetických polymérov. Zemiakový škrob použitý v penách Taft je extrahovaný primárane zo zemiakov používaných na priemyselné účely. Veľmi vzrušujúcim aspektom nových receptúr je to, že čisto syntetické, biologicky neodbúrateľné polyméry boli nahradené biologicky odbúrateľnými zložkami prírodného pôvodu – a to bez toho, aby bol ohrozený výkon produktu.

 

*Okrem radu produktov Taft Classic, Taft Curl a Taft Shine

null

 

 

 

CURL KONDICIONÉR

Taft predstavuje nový špeciálny produkt pre vlnité a kučeravé vlasy – Curl kondicionér. Je navrhnutý na definíciu kučier a vĺn plné dlhotrvajúcej pružnosti.

null

 

HEAT PROTECTION SPREJ

Heat Protection sprej je ďalšou novinkou v sortimente stylingovej značky Taft. Aplikuje sa pred použitím akéhokoľvek stylingového nástroja na úpravu vlasov teplom. Receptúra spreja poskytuje ochranu pred teplom až do 230°C.

null

 

 

VOLUME BLOW DRY SPREJ

Tretí produkt predstavený značkou Taft je  Volume Blow-Dry sprej. Aplikuje sa na vlasy pred fénovaním, poskytuje objem a fixáciu, ako aj prirodzený pohyb vlasov.

Objavte: