Skip to Content

BB krém pre vaše vlasy

Fotolia

Nádherné vlasy takmer bez námahy? Je to jednoduché! BB krém sľubuje dokonalú premenu – tentokrát už aj pre vlasy. Produkt „všetko v jednom“, ktorý tak svedčí našej pleti, nám pomôže dosiahnuť aj zdravé a žiarivé pramene. Vysvetlíme vám, ako tento revolučný princíp funguje.

Zamestnanie, rodina, minimum voľného času... Každý z nás niekedy bojuje so stresom. Nedovoľte, aby sa nedostatok odpočinku odrazil na vašom vzhľade. Aj starostlivosť o vlasy však môže vyžadovať veľa energie... Nenechajte sa odradiť – dnešné ženy si život uľahčujú vďaka všestranným produktom, ktoré dokážu vyriešiť niekoľko problémov naraz. K podobným „zázrakom“ súčasnosti patrí napríklad BB krém, ktorý si obľúbilo mnoho užívateliek po celom svete. Teraz princíp „všetko v jednom“ prenikol aj do vlasovej kozmetiky. Ako funguje? Lepšie, rýchlejšie, efektívnejšie...  

Čo je BB?

Ide o skratku hesla „Blemish Balm“ používanú na celom svete, v preklade toto slovné spojenie znamená „balzam na nedokonalosti“. A BB toho dokáže naozaj dosť: multifunkčný produkt s týmto názvom vyživuje, vypína, zakrýva, hojí, ochraňuje pred UV lúčmi... BB krém je vlastne denný krém s efektom proti starnutiu, ktorý blokuje slnečné žiarenie a navyše aj zakrýva nedokonalosti ako make-up. Jednoducho kozmetický hit! Niet divu, že experti sa rozhodli preniesť tento úspešný princíp aj do sféry vlasovej starostlivosti a vyvinuli BB balzam na vlasy.      

Čo môže BB krém znamenať pre vaše vlasy?

Podobne ako v starostlivosti o pleť, aj BB balzam na vlasy ponúka kombináciu intenzívnej starostlivosti a ochranného efektu: Odolnejšie a menej krepovité, objemnejšie, lesklejšie a vitálnejšie vlasy bez rozštiepených končekov – superbalzam toto všetko kombinuje v rámci jedného produktu. Tento „multitalent“ bude vašu hrivu hýčkať a postará sa, aby bola dokonale fit, aj keď budete mať minimum času. Hodvábne hebké vlasy, nekonečný lesk, prirodzený objem a bezproblémové rozčesávanie sú na dosah už po jedinom použití. 

Ako funguje BB krém na vlasy?

Účinné zložky ako rastlinné oleje pomôžu vlasom prekonať každodenné výzvy. Matné a unavené pramene opäť nadobudnú svoj pôvab a lesk. Zloženie s tekutými vlasovými komponentmi harmonizuje úroveň vlhkosti, predchádza krepovitosti a zaručí saténovú textúru – a to všetko bez zbytočného zaťaženia. Jediný rozdiel oproti BB krému na pleť je v tom, že ten na vlasy neobsahuje žiadne pigmenty a nemení farbu vlasov.

Ako sa BB krém na vlasy používa?

BB balzam sa nanáša na vlasy ako bezoplachový kondicionér – netreba ho zmývať vodou. Jednoducho si osušte vlasy uterákom, votrite do nich BB balzam vo veľkosti lieskového orieška a nechajte pôsobiť. Vďaka jemnému zloženiu môžete tento skrášľovací prostriedok používať bez problémov každý deň. Vaše vlasy sa budú cítiť ako v bavlnke a vám zostane viac času na príjemné veci v živote!

Súvisiace články
 • Ako nájsť ten správny šampón

  Šampón na vlasy

  Ako nájsť ten správny šampón
  ...

  Cesta za krásnymi vlasmi začína už pri umytí. Šampón špeciálne určený presne pre vaše potreby totiž dokáže omnoho viac, než by ste predpokladali...

  ...
 • Správne šampónovanie

  Šampón na vlasy

  Správne šampónovanie
  ...

  Viete, čo všetko musíte pred šampónovaním vlasov zvládnuť? Pozrite sa, ako môžete vylepšiť svoju rutinu umývania vlasov.

  ...
 • Krásne vlasy za noc

  Ochrana

  Krásne vlasy za noc
  ...

  Aj počas spánku sa môžete starať o svoje vlasy. Užívajte si sladký odpočinok, zatiaľ čo vlasové masky, kúry, ošetrujúce produkty a spreje dodajú vlasom potrebnú starostlivosť. Poznáte zoznam najlepších vlasových produktov na nočnú starostlivosť o vlasy?

  ...
 • Poškodené vlasy

  Ochrana

  Poškodené vlasy
  ...

  Vyzerajú vaše vlasy ako cukrová vata s rozštiepenými končekmi a bez lesku? Našťastie existujú efektívne spôsoby, ako vyliečiť poškodené vlasy.

  ...
 • Silikónová strarostlivosť o vlasy

  Ochrana

  Silikónová strarostlivosť o vlasy
  ...

  Niektoré vlasové protukty obsahujú silikóny. Zistite, čo pre vaše vlasy tieto silikóny robia a pre ktoré typy vlasov sú vhodné a naopak, pre ktoré nie.

  ...
 • Farba kombinovaná s leskom: Zázračný rituál pre vaše vlasy

  Ochrana

  Farba kombinovaná s leskom: Zázračný rituál pre vaše vlasy
  ...

  Luxusný lesk, komplexná starostlivosť a svieža farba. Tomu hovoríme trojitý zásah! Všetko o tejto zázračnej farbe sa dozviete tu.

  ...
 • Vlasy a klimatizácia - Schwarzkopf.sk

  Ochrana

  Vlasy a klimatizácia - Schwarzkopf.sk
  ...

  Mrazivé dni si vyžadujú extra starostlivosť o vlasy. Prezradíme vám, ako prežiť zimu s krásnymi vlasmi.

  ...
 • Štýlové leto: produkty a doplnky, bez ktorých sa nezaobídete

  Ochrana

  Štýlové leto: produkty a doplnky, bez ktorých sa nezaobídete
  ...

  Ukážeme vám dva looky na horúce dni a predstavíme inovatívne produkty, s ktorými bude vaša hriva svieža a krásna po celé leto!

  ...
 • Keratín – zázračná starostlivosť zvnútra

  Ochrana

  Keratín – zázračná starostlivosť zvnútra
  ...

  Čo je keratín, prečo sa nachádza v produktoch a akú rolu zohráva v starostlivosti o vlasy? Čítajte ďalej a doprajte vlasom jeho výnimočné účinky!

  ...
 • Strihanie - Jediné riešenie pre záchranu vlasov?

  Ochrana

  Strihanie - Jediné riešenie pre záchranu vlasov?
  ...

  Stratili vaše vlasy svoju prirodzenú krásu a zdravý vzhľad? Pomôžeme vám prinavrátiť vašim vlasom život. Strihanie môže počkať.

  ...
 • Lecitín: Pre lesklé, pružné vlasy

  Ochrana

  Lecitín: Pre lesklé, pružné vlasy
  ...

  Lecitín má blahodárne účinky na suché a lámavé vlasy. Zistite, akú úlohu zohráva táto olejnatá látka v ošetrujúcich prípravkoch na vlasy.

  ...
 • Slovník zložiek vlasovej starostlivosti

  Ochrana

  Slovník zložiek vlasovej starostlivosti
  ...

  Jojobový olej vaše vlasy zjemní. Hodvábne proteíny dodajú vlasom lesk. Zložky v ošetrujúcich i stylingových vlasových produktoch dokážu s vlasmi divy. Chcete vedieť viac o účinkoch jednotlivých zložiek? Čítajte ďalej a dozviete sa viac...

  ...