Skip to Content

Spotrebiteľky testovali farby na vlasy Gliss Color

Značka Gliss sa už niekoľko desiatok rokov špecializuje na regeneráciu vlasov a jej meno je už od roku 1952 spájané s kvalitnou starostlivosťou o vlasy a neustálou inováciou. Odborné znalosti spoločnosti Schwarzkopf v oblasti farbenia vlasov a skúsenosti značky Gliss ohľadom vlasovej regenerácie dohromady vytvárajú inovatívnu kombináciu, ktorej výsledkom sú aj farby na vlasy Gliss Color v 20 krásnych odtieňoch.

Chráni a ošetruje

Receptúra farieb na vlasy Gliss Color obsahuje špeciálny systém Color Care, vďaka ktorému môžu pigmenty farby preniknúť hlboko do vlasov. Naše permanentné farby s komplexom kyseliny hyalurónovej, ktorá je známa pre svoje hydratačné účinky, nielenže chráni vlasy pred poškodením, ale tiež sa o ne stará už v priebehu farbenia a aj po ňom. Výsledkom je preto bohatá farba, až 100% krytie šedín a nádherný, zdravý lesk vašich vlasov.

V letných mesiacoch súčasného roka sme sa rozhodli naše permanentné farby na vlasy Gliss Color otestovať a opýtať sa tak spotrebiteľov, ako sú s nimi spokojní. Testovanie produktov prebehlo pod vedením webového portálu Testuj.to, podporeného najväčšou platformou testerov ŽENY s.r.o. v Českej republike, a v rámci dm skaut v Slovenskej republike – vyskúšať farby na vlasy Gliss Color sa dohromady rozhodlo viac ako 600 testeriek.

Ako celé testovanie dopadlo?

Testerky hodnotili pozitívne predovšetkým účinné krytie šedín a zlepšenú kvalitu vlasov – vlasy boli po farbení jemné, hebké, lesklé a menej zničené. V rámci testovania bola tiež oceňovaná jednoduchá aplikácia vďaka aplikátoru, ktorý je súčasťou balenia. Väčšina testeriek tiež veľmi chválila príjemnú vôňu samotnej farby, iba pre niektoré z nich bola až príliš intenzívna.

Z celkových výsledkov hodnotenia vyplýva, že farbu Gliss Color odporúča 95 % testujúcich od ŽENY s.r.o. a 96 % DM skautov.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa testovania farieb na vlasy Gliss Color zúčastnili a veľmi nás teší pozitívne hodnotenie produktu, ktoré potvrdilo jeho kľúčové benefity.

Farba, ktorá sa stará.

Súvisiace články
 • Taft. Pre silné momenty!

  Highlights

  Taft. Pre silné momenty!
  ...
 • Trend vlasov 2018: „Rozcuch“

  Tutoriály

  Trend vlasov 2018: „Rozcuch“
  ...

  Cool každodenné prirodzené účesy, ktoré podtrhnú Vašu osobnosť, sú trendom roku 2018!

  ...
 • Trend vlasov 2018: „70s brushed”

  Tutoriály

  Trend vlasov 2018: „70s brushed”
  ...

  Schwarzkopf Look “70s Brushed“ kombinuje cestičku uprostred s mäkkými vlnami a prameňmi vyfúkanými smerom ku krajom s ofinou zhrnutou na stranu.

  ...
 • Trend Nature Look: Elegantný večerný účes

  Tutoriály

  Trend Nature Look: Elegantný večerný účes
  ...

  Pre elegantný večerný look sa nemusíte vždy uchyľovať k vašim osvedčeným vyčesaným drdolom. Tu je spôsob, ako nosiť vlasy rozpustené.

  ...
 • Ako učesať módny mužský uzol

  Tutoriály

  Ako učesať módny mužský uzol
  ...

  Pánsky uzol je najmodernejší spôsob, akým muž skrotí dlhé, divoké vlasy... Ukážeme vám, ako stylovať dlhé vlasy pre mužov a ukázať vám, pre ktoré typy sa hodia.

  ...
 • Beauty premena s Lucidstyle

  Highlights

  Beauty premena s Lucidstyle
  ...
 • Zistite, ako dopadlo testovanie produktu Gliss 7 sec

  Highlights

  Zistite, ako dopadlo testovanie produktu Gliss 7 sec
  ...
 • Schwarzkopf prvý experience store je otvorený

  Highlights

  Schwarzkopf prvý experience store je otvorený
  ...
 • Skoncujte s rozštiepenými končekmi

  Highlights

  Skoncujte s rozštiepenými končekmi
  ...