Skip to Content

Hnedé vlasy

 • Sladký život: Vlasy v znamení labužníckej čokolády

  Hnedé vlasy

  Sladký život: Vlasy v znamení labužníckej čokolády
  ...

  Lahodná a absolútne nízko kalorická – čokoládovo hnedá farba. Je populárnejšia než kedykoľvek predtým a dostane vás aj bohatosť jej zmyselných odtieňov.

  ...
 • Hnedé vlasy

  Hnedé vlasy

  Hnedé vlasy
  ...

  Len nedávno si Cameron Diaz zafarbila vlasy na hnedo a všetkých uistila, že hnedá nepristane každému. Ak však máte tmavú blond farbu alebo je vaša farba vlasov podobná hnedej, môžete sa tešiť na nové odtiene a farby.

  ...
 • Farbenie hnedých vlasov

  Hnedé vlasy

  Farbenie hnedých vlasov
  ...

  Wynona Ryder či Sandra Bullock - ženy, ktoré sa pýšia krásnymi hnedými vlasmi. Hnedé vlasy sú totiž zárukou elegancie, sebavedomého štýlu a zrelosti. Máme pre vás desať tipov ako správne farbiť hnedé vlasy a dosiahnuť dokonalý dojem.

  ...
 • Najlepšie tipy na make-up pre brunetky

  Hnedé vlasy

  Najlepšie tipy na make-up pre brunetky
  ...

  Hnedá farba je mimoriadne výrazná farba vlasov, ale viete ako ju ešte viac zvýrazniť správnym make-upom? Ukážeme vám, ako môžu brunetky zdvojnásobiť krásu a pôvab svojich vlasov.

  ...
 • Tajomstvo brunetiek: Dôležité fakty o hnedej farbe vlasov

  Hnedé vlasy

  Tajomstvo brunetiek: Dôležité fakty o hnedej farbe vlasov
  ...

  Viete o tom, že brunetky sú „múdrejšie“ a muži ich údajne majú radšej? Odhalíme vám fakty a ďalšie zaujímavé detaily o tejto obľúbenej farbe vlasov.

  ...
 • Farbenie pre hnedé vlasy

  Hnedé vlasy

  Farbenie pre hnedé vlasy
  ...

  K výberu vhodnej hnedej farby na vlasy je mnoho čo povedať. Ale ktorá metóda farbenia vlasov je vhodná pre vás - zmývateľné tónovacie farby, intenzívne tónovanie alebo klasické farbenie vlasov?

  ...
 • Originálny melír v tmavohnedých vlasoch 3x inak

  Hnedé vlasy

  Originálny melír v tmavohnedých vlasoch 3x inak
  ...

  Bronde a ombré? My vám ukážeme nové melírovacie techniky: „Balayage“, „babylights“ a „ecaille“. Objavte jemné tónovanie a ultra prirodzený vzhľad!

  ...
 • Trendy hnedá je kráľovnou zimy

  Hnedé vlasy

  Trendy hnedá je kráľovnou zimy
  ...

  S príchodom novej sezóny vlasy rozfúka svieži vánok v podobe cool hnedých tónov. Tieto farby vás rozhodne nenechajú chladné!

  ...
 • Starostlivosť o hnedé vlasy

  Hnedé vlasy

  Starostlivosť o hnedé vlasy
  ...

  Či už je vaša hnedá farba prirodzená alebo nie, špeciálna starostlivosť urobí hnedú ešte krajšou a dodá jej oslnivý lesk. Prezradíme vám, ako dosiahnuť intenzívnu a dlhotrvajúcu hnedú farbu vlasov.

  ...