Styling | Ofina

Dlhá ofina je opäť v móde

Blogerky opäť zbožňujú dlhé ofiny. Vyzerajú trendy a navyše sa hodia k viacerým účesom.

XXX je módnou ikonou poslednej dekády. Každý štýl, ktorý si vyberie, kopírujú milióny žien na celom svete. Nedávno si táto Londýnčanka nechala dlhú ofinu, ktorá jej siahala až po oči. Tento štýl sa stal novým hitom. Dlhá ofina je zvodná a súčasne rozkošná. Pre niektorých blogerov jednoducho dlhá ofina nikdy nevyjde z módy.

Ofina je medzi blogermi veľmi obľúbená. Klasická ofina zvyčajne nesiaha až po obočie. Dnešní mladí blogeri sú natoľko odvážni, že si nechajú ofinku narásť o niečo dlhšiu (a trochu divokejšiu). Výhody dlhej ofiny sú zrejmé. Klasická ofina iba tak padá na čelo. Na druhej strane dlhá ofina ponúka niekoľko variácií. Môžete ju vytočiť na stranu alebo z nej urobiť vlnu. Či na to použijete kefu alebo prsty, je iba na vás. Všetko totiž funguje. Šetrí to čas a peniaze. Ak máte dlhú ofinu, nemusíte si ju tak často skracovať ako tú klasickú, ktorej dĺžku musíte upravovať každé tri až štyri týždne.

Dlhé ofiny sú trendom blogeriek

Americká blogerka Ashely Ordin („Fancy Fine“) miluje módne ofinky. Ashley vie, ako spestriť dni svojim fanúšikom pomocou pôvabnej módy a krásy, ktorú „našla“ uprostred minulého storočia. To vysvetľuje, prečo sa oblieka podľa štýlu herečiek Brigitte Bardot, Jane Birkin a Marianne Faithfull. Ashley často pracuje aj ako modelka. Odkedy si získala na svojich blogoch dostatok obdivovateľom, otvorila si malý online obchod s „vintage“ oblečením cez etsy portál. Ashley predáva „vintage“ odevy vo svojom online shope.

Dlhé ofiny sú trendom blogeriek

ofina blogerke Laure siaha až do polovice očí. To sú klasické ofiny, ktoré sú stále trendy a cool. Multitalentovaná Kathleen nosí svoje vlasy rozpustené a s dlhou ofinou, ktorá jej siaha po obočie. Tento účes dokonale ladí s jej bohémskym výzorom. Samozrejme, palec hore dávame aj jej veľkému klobúku.

Kalifornská študentka, módna expertka a blogerka Kathleen Murillo z „Inspirafashion“ zbožňuje svoju dlhú ofinu (boom pre Kalifornčanov). „Môj štýl je sladký a ženský a tiež veselý a excentrický,“ vysvetľuje 20-ročná blogerka. Kathleen sa rada pozerá von na „všetky tie dievčatá na ulici“, ktorými sa inšpiruje. Avšak jej najväčšou inšpiráciou je Mary Kate Olsen. Kathleenina módna rada pre ženy znie – noste klobúky. Cool sú veľké a pružné klobúky v štýle 70-tych rokov a klasické plstené klobúky, spod ktorých vám budú trčať konce ofinky.

Dlhé ofiny sú romantické a hravé

Dánska fotografka a módna blogerka Laura Gommans z „The World Looks Red“ sa nechce rozlúčiť so svojimi dlhými pramienkami vlasov v čele. A niet sa čomu čudovať. Romanticko- hravá ofina zjemňuje kontúry tváre a dodáva kontrast k dnešnej móde z 50-tych rokov. Vďaka svojmu bezchybnému zmyslu pre módu je 22-ročná Laura stále perfektne oblečená. Jej záľuba v móde je viditeľná. So svojím dokonalým zmyslom pre štýl Laura vie, kedy siahnuť po kvetmi posiatych šatoch, a kedy si obliecť blúzové šaty s kožušinkou alebo romantické bodkované šaty. Čokoľvek si oblečie, jej dlhá ofina je vždy súčasťou jej štýlu a osobnosti.

Odkazy:

Ashleyin Blog >> ashleyording.com

Laury Blog >> thewordlooksred.com

Kathleenin Blog >> inspirafashion.blogspot.com

Ashleyin Vintage obchod >> etsy.com

Objavte: Ofina Šik účes