Styling | Ofina

Blogerky zbožňujú farbenie končekov vlasov

Farbenie vlasov je trendom s dlhou tradíciou. Odfarbené konce vlasov sú hravým trendom, ktorý sa len tak ľahko neskončí. Samozrejme, pre túto zimu je tu niekoľko zmien. Žiadna farba nie je príliš svetlá a žiadna pastelová farba nie je obyčajná. Farbenie koncov vlasov môže byť ďalší krokom po melíroch vo vlasoch. Blogerky zbožňujú tento look a my tiež.

Nie je to tak dávno, čo boli tmavé odrastené korienky vlasov out! Potom sa objavili Drew Barrymore, ktoré sa usmievali do kamery so svojimi svetlými vlasmi a odrastenými tmavými korienkami. To všetko spôsobilo, že sa tento štýl stal nakoniec módnym. Toto farbenie koncov vlasov je totiž praktickým riešením. Už si nemusíte farbiť korienky vlasov zas a znova. Odrastené končeky pripomínajú prázdniny pri mori a farbu vlasov vyťahanú slnkom. Kto by nemal rád spomienku na bezstarostné oddychové dni? Tento look dosiahnete, ak si konce tmavých vlasov zosvetlíte. Takisto nie je problém zafarbiť si korienky vlasov na tmavo, ak máte vlasy svetlé.

Farebná dúha vo vašich vlasoch

Fanúšikovia farbenia končekov vlasov sa neboja používať farby. Trendy blogerky si jednoducho  nafarbia konce vlasov, použijúc farby na vlasy  vo všetkých odtieňoch  ružovej, fialovej, zelenej a mnohých ďalších farieb. Slnkom zosvetlené vlasy si pred farbením zosvetľovať nemusíte.

Minulú letnú sezónu sme používali farby, ktoré sme pozvoľne nanášali do vlasov. Drsné hranice medzi odtieňmi neboli v móde. Dnes sa to ale všetko zmenilo. Choďte do toho, buďte kreatívne, nebojte sa! Prelínanie medzi farbami sa už viac nevytvára dlhým posedom v kúpeľni s použitím farby na vlasy a štetca. Či si vlasy zafarbíte s tvrdou líniou bez prechodu medzi jednotlivými farbami, alebo postupnými prechodmi, záleží výhradne na vás. Jednoducho si zafarbite konce vlasov v dnešnom hravom štýle.

Farbenie: Elle Ribera na jej blogu Opium Popies (vľavo) a dievča, ktoré odfotografovala Katja Hentschel (glamcanyon.com) objavili hranice nového spôsobu farbenia vlasov.

Módna fotografka Katja Hentschel (prispieva na blog glamcanyon.com) vždy hľadá novú módu a trendy. Aj mladú ženu s tyrkysovými koncami objavila tam, kde sa rodí väčšina takýchto štýlov, na ulici. Tentokrát to bolo v uliciach hlavného mesta Nemecka, v Berlíne. Stredne blonďavé vlasy po ramená s tyrkysovými koncami po uši sú skvelo doplnené tzv. Budapester topánkami, krátkou koženou sukňou a golierom a lá Peter Pan. Toto všetko je trendy, a zároveň nevinné a sladké.


Elle Ribera je študentkou fotografie v New Yorku. Na svojom blogu nazvanom Opium Popies ukazuje tento nový štýl sama na sebe. Odfarbila si svoje dlhé blond vlasy jemnou pastelovou ružovou na končekoch vlasov. Tyrkysová stuha v blond vlasov vytvára neobvyklý kontrast a retro svetrík dopĺňa celkový umelecký dojem: Manga v štýle 60-tych rokov.

Juliett Kuczyňska má svoj blog nazvaný Maffashion. Jej look s odfarbenými koncami rozjasní aj ten najbezútešnejší deň.

Juliett Kuczyňska nachádza svoje inšpirácie na internete a v uliciach. Juliett študuje umenie vo Varšave. Takisto si vyskúšala tento nový trend, ale zvolila si jemnejšiu, prirodzenejšiu verziu účesu. Jej romantická fotokoláž vytvára zaujímavé pozadie pre Juliettinu verziu tohto vlasového štýlu. Pozrite si viac na jej blogu Maffashion.

Odkazy na vybrané blogy:

Elle Ribera >> opiumpoppies

Katja Henschel >> glamcanyon

Juliett Kuczyńska >> maffashion

Objavte: Ofina Šik účes