Farby na vlasy | Plavá farba na vlasy

Blond vlasy sú trendy

Melírované vlasy sú trendom včerajška. Dnes sa nosia kompletne zafarbené blond vlasy. Sexi blond časy sú totiž späť. Blondínky na mólach dávajú zelenú predovšetkým platinovej a popolavej blond, to sú trendy jarnej sezóny.

Blond vlasy sú trendy
© Ellen von Unwerth

Heslo dňa: Ak blond, tak poriadne!

Na Slovensku je blond farba vyhľadávanou a obľúbenou farbou. Blondínky, a všetky tie, ktoré sa nimi chcú stať tvoria vysoký podiel v kaderníckych salónoch po celom Slovensku. Blond farba existuje v množstve odtieňov, čo ponúka ženám nespočetné možnosti zafarbiť vlasy blond farbou podľa vlastného výberu. Melír, v prípade, že je nanesený profesionálne, vám pomôže vytvoriť dojem väčšieho objemu. Medzi platinovou a tmavou blond nájdete rozličné odtiene blond farby. S blond farbou je všetko možné a dovolené. 

Ak chcete túto sezónu patriť medzi trendy ľudí, vezmite si príklad od modeliek s extrémne svetlými blond hrivami, ktoré sa objevili na prehliadkových mólach Balenciaga a Chanel. Tieto modelky pôsobia výraznejšie v porovnaní s čiernou farbou modeliek iných návrhárov. Čiernovlásky na móla v kolekciách jeseň/zima si zvolili napr. Bottega Veneta či Calvin Klein.

V roku 2009 odštartovala éru platinovej blond očarujúca blond farba modelky Agyness.  O rok neskôr v New Yorku sa dostali do popredia farby "vesmírnej blond", ktoré očarili celú Ameriku. Výnimočne podmanivá bola farba Jil Sanderovej, ktorej kompletne odfarbené vlasy perfektne ladili k jej osobitému štýlu.

TIP:

Byť trendy blond znamená svoje vlasy úplne zafarbiť. Môžete tak učiniť aj doma, ale musíte sa pridržiavať odporúčanej doby pôsobenia farby na vlasy. Vyhnete sa tak nepríjemnému prekvapeniu.

Galéria: Hviezdy nosia blond