Styling | Zima

Ľadová hnedá - Horúci trend nadchádzajúcej zimy

Hnedé vlasy môžu pôsobiť zamatovo, očariť jemným tónom alebo sýtym temperamentom. „Cool“ hnedá farba sa mimoriadne hodí do nadchádzajúcej mrazivej sezóny. Predstavíme vám trendy odtiene od svetlej popolavo hnedej až po studenú tmavohnedú. 

Hnedá farba vyvoláva rôzne asociácie. Môže pripomínať kávové nápoje ako espresso, mocca alebo cappuccino. Je tiež farbou zeme, dreva, jesenného lístia i labužníckych zážitkov v podobe čokolády, karamelových bonbónov či škoricového pečiva. Každopádne ide o univerzálnu farbu, ktorá je napriek svojmu miernemu charakteru pomerne vzrušujúca.

Najobľúbenejším odtieňom Armina Morbacha je hnedé cappuccino. „Táto dymová hnedá obsahuje aj odlesky popolavej blond, ale je komplexnejšia a bohatšia.“, opisuje vlasový expert Schwarzkopf. 

Hra hnedých tónov je jemná a často ju možno pozorovať len pri pohľade zblízka – to sa tiež považuje za jednu zo skvelých vlastností hnedej. Taká farba môže byť zároveň obyčajná i výnimočná. 

Lesk čerstvo nafarbených hnedých vlasov je mimoriadne úchvatný. Správna starostlivosť dokáže poskytnúť vlasom výživu a posilniť ich. 

Aké účesy ladia s chladnými hnedými odtieňmi?

K hnedým vlasom najviac pristanú jednoduché a prirodzené účesy ako „nedokončený“ nízky drdol či ležérne vlny na fotografiách modeliek hore. V prípade rovných vlasov sa pozornosť upriami viac na ich odtieň. Zvlnené pramene dodajú viac švihu nielen vášmu looku ale i samotnej farbe, pretože sa na nich svetlo intenzívnejšie láme. Výsledkom sú hnedé odtiene s bohatými farebnými odleskami. 

V nasledujúcom video vám Armin Morbach ukáže jednoduchý styling kučier v hnedých vlasoch.

Video: Vytvarujte si vo vlasoch prirodzené kučery

Objavte: Zima