Styling | Zapletané účesy

Nové zapletané účesy

Nové zapletané účesy ponúkajú širokú škálu možností: Gretchenovské vrkoče vyčarúvajú dievčenský šarm, kým extravagantne zapletené drdoly pútajú a dopĺňajú fascinujúce party outfity. Bez ohľadu na to, ktorý štýl si vyberiete, máte skvelý zovňajšok zaručený. Ukážeme vám najkrajšie trendové účesy z prehliadkových mól a pripojíme tipy ako ich upraviť presne podľa vás.

Zapletané účesy sú módne už niekoľko sezón a nevieme sa ich nabažiť! Návrhári to cítia rovnako, čo dokazujú mnohé nové účesy viditeľné na mólach počas kolekcií jeseň/zima 2011 a jar/leto 2012: od divoko pestrých ako Gretchen Jones po romantické účesy od značky Moschino.

Vrkoče sa ustaľujú

Zapletané účesy Alexander McQueen

Ukážka: Alexander McQueen - Zapletený účes tesne pri hlave

Nedokončený alebo uhladený výzor sa stáva všedným. Prepletané účesy, kde sú vlasy pevne pripletené k hlave, sú novinkou. Napríklad Alexander McQueen prekvapil s obzvlášť pritiahnutými vrkočmi obtáčajúcimi hlavu ako turban. Pre takto prepracované účesy je rozumnejšie poprosiť o pomoc kamarátku alebo odborníka.

Stylingové tipy pre zapletané účesy

Zapletaný účes by mal určite vydržať po celý deň. Naneste do vlasov tužidlo a vysušte ako zvyčajne, aby ste dosiahli dostatočnú pevnosť po ich umytí. Šmykľavé pramienky, ktoré by sa za normálnych okolností z vrkočov vykĺzli, tak nemajú šancu. Suché a nepoddajné končeky vrkôčikov sa stanú žiarivé, ak na ne nanesiete trochu tužidla alebo vlasového oleja.

V našej galérií Vám ukážeme najkrajšie zapletené účesy z prehliadkových mól a pripojíme tipy ako ich upraviť presne pre seba.

Očarujúce vrkoče z prehliadkových mól

Odkazy

Ešte viac nápadov pre zapletané účesy >> thebestfashionblog.com

Kreatívne zapletané účesy pre deti >> youtube.com