Styling | Zapletané účesy

Blogové trendy: Vlasy zakrútené, vlnité a účesy plné vrkočov

Na prvý pohľad vsadili módni blogeri na vrkoče a copy školáčok. Čo tak o niečo sofistikovanejšie rybí cop (vrkoč rybia kosť). Nové vlasové trendy v blogosfére sú zapletené a vypnuté vrkoče. 

Blogerka Jasmin zo stránky Tea & Twigs rozhodne nemá núdzu o nové trendy účesy. Pravidelne prezentuje rôzne zapletené, zakrútené a vlnité vlasové kreácie nielen na svojej stránke prostredníctvom fotiek, ale i na YouTube vo svojich videách 'Jasminina škola vlasového stylingu'.

null

Vo svojich nových módnych ideách, Jasmin vložila do účesu bočný zapletený vrkoč.

Jasminin blog vám prezradí všetko o zapletaných vrkočoch, zakrútených drdoloch a vysvetlí, ako vytvoriť jemné vlny vo vlasoch. Jasmin má jednu veľkú výhodu. Jej dlhé čevenkasté blond vlasy (ako Zlatovláska) sa hodia na akýkoľvek účes.

Zapletený vrkoč je zatočený do zaujímavého drdolu. Jasmin sa chystá na vysvetlenie úpravy vlasov na takýto drdol v jej školiacom videu na YouTube. Jej zaujímavo zapletená vlasová kreácia možno spustí nový trend v účesoch. V módnej kolekcii jar/leto 2011 značky Louis Vuitton a Yves Saint Laurent, nosia modelky zapletené a vyčesané vlasy. Kto iný, ako vlasová umelyňa Jasmin, by vám mal ukázať ako si dopriať takýto účes: Ďakujeme Jasmin, tvoje čitateľky to ocenia! Bohužiaľ, Jasminin web je v nemčine, ale i tak môžete získať aspoň predstavu o účese.

Video: Ako na zakrútený vyčesaný vrkoč

null

Zakrútený účes je jedným z vlasových trendov pre jar/leto 2011 - dokazuje to i prehliadka Marca Jacobsa pre značku Louis Vuitton.

Odkazy

Jasminin YouTube program >> Tea and Twigs