Styling | Konský chvost

Účes mesiaca: Rafinovaný cop Heidi Klum

Heidi Klum to všetko zvládne! Je matkou, modelkou, moderátorkou aj mediálnou hviezdou. Zvláda svoj súkromný život i kariéru s veľkou dávkou energie a zmyslom pre štýl. Na odovzdávaní cien Emmy 2013 sa objavila s rafinovaným účesom, ktorého základom je klasický cop. Ten však rozdelila na tri časti, čím vytvorila hravý a ležérny look. Takýto cop je praktický, hodí sa na každodenné aktivity a môžete ho ľahko premeniť na kreatívny večerný účes. Ukážeme vám, ako na to!

Heidi Klum sa narodila v stredne veľkom nemeckom mestečku s názvom Bergisch-Gladbach. V posledných rokoch žije v USA a v roku 2008 dostala americké občianstvo. Mladé ambiciózne Nemky sa snažia prísť na to, ako sa jej podarilo tak úspešne preniknúť do medzinárodného showbiznisu. Jej tajomstvom môže byť kreativita v kombinácii s disciplínou úspešnej podnikateľky. Drží ochrannú ruku nad množstvom malých i veľkých projektov. S očarujúcim štýlom navštevuje aj usporadúva mnoho okázalých i malých akcií, ako je napríklad jej tradičná Halloween party. Nedávno do arzenálu svojich schopností pridala aj písanie. Stala sa z nej autorka detskej knižky o malej Heidi a zúbkovej víle. Volá sa “Rozkývaný čierny zúbok“.

Účesy Heidi Klum

Heidi Klum je stelesnením životného štýlu, po ktorom túži mnoho žien. To platí aj pre jej účesy. Rada nosí dlhé vlasy po bradu alebo ešte dlhšie účesy. Na červených kobercoch sa objavuje s dlhým bobom, s postupným strihom a hustou ofinou alebo s jemne zvlnenými vlasmi. No obľubuje aj jednoduché účesy s čiastočne zopnutými vlasmi, „mokrý“ look a rôzne variácie uhladeného copu. Medzi jej zložitejšie kreácie patrí vysoko posadený objemný drdol, výčesy so zatočenými prameňmi vlasov alebo retro prstencové vlny.

Heidi Klum na tohtoročných cenách Emmy zažiarila nielen vďaka svojmu trojdielnemu copu, ale získala aj jednu z vyhľadávaných trofejí za svoj výnimočný výkon v roli moderátorky reality show Project Runway. Je to jej prvá cena Emmy a vo svojej trblietavej granátovočervenej toalete s rafinovaným trojdielnym copom vyzerala ako ikona úspechu. Jednoduchosť tohto účesu pôsobila doslova magicky. Vznešený objem, niekoľko uvoľnených pramienkov vlasov ležérne trikrát obtočených okolo troch gumičiek dodalo copu slávnostný, až elegantný nádych. Nasledujte náš návod krok za krokom - s týmto copom nemôžete urobiť chybu pri žiadnej príležitosti.

Stylingové pomôcky na vytvorenie deleného copu:

Penové tužidlo, tri tenké gumičky, vlásenky, hrebeň, hrebeň s ihlicou, lak na vlasy pre extra lesk

Ako si vytvoriť delený cop Heidi Klum

1. Do umytých vlasov naneste penové tužidlo a vyfúkajte si ich.

2. Zopnite vlasy nad čelom a nad ušami do copu vysoko vzadu na hlave a stiahnite ich gumičkou.

3. Vlasy v prvej časti copu natupírujte a s pomocou hrebeňa vytvorte prvú slučku copu. Vytiahnite širší prameň vlasov a obtočte ním gumičku. Koniec prameňa zafixujte vlásenkou tak, aby nebol vidieť.

4. Potom zopnite zvyšné vlasy do nového copu nižšie smerom ku krku. Jemne pridajte vlasy z horného copu a aby ste dosiahli výraznejší objem, opakujte krok 3.

5. Nakoniec asi v polovici spodného copu, pod úrovňou krku, umiestnite ďalšiu gumičku. Opäť vlasy jemne natupírujte, aby ste im dodali objem. Gumičky zakryte prameňom vlasov. S použitím laku na vlasy účes zafixujte, extra lesk mu dodá intenzívny pôvab.