Styling | Čelenka

Blogové trendy vkladajú kvety do vlasov

Jar je tu! S prvými teplými slnečnými lúčmi začínajú všade kvitnúť kvety - aj v blogosfére. Ženy nenosia vo vlasoch kvety už len na svadbách a na stránkach časopisov. Ruže, tulipány, orchidee a všetky druhy kvetov kvitnú v oddelení vlasových doplnkov.

Blogové trendy vkladajú kvety do vlasov

Oslavujte jar! Módni blogeri udávajú nové trendy!

Módni blogeri Sophia na “Kabutar”, Robyn na “Twitch Vintage” a Whitney na “À la Ladywolf” sú priam posadnutí kvetinovými doplnkami do vlasov. Ich vlasové outfity sú viac než jarné - do vlasov dodali kytice a kvetinové girlandy. Whitney zbožňuje plastové ružové orchidee, Robynov kvetinový veniec do vlasov obsahuje forsythie (zlaté zvončeky) a Sophia objavila vlasové šperky vo svojej záhrade. Podarilo sa jej tiež zladiť červený rúž s kvetmi vo vlasoch.

Dánska designérka Stine Goya sa tiež nechal inšpirovať kvetinovými trendmi vo vlasoch. Pri prezentácii kolekcie pre sezónu jar/leto 2011 očarili jej modelky publikum s kvetinovými vencami pastelových farieb vo vlasoch. Marc Jacobs sa zase rozhodol využiť všetku silu a krásu kvetov pre svoju kolekciu v štýle 70-tych rokov. Modelky mali bohaté kvetinové doplnky najmä po stranách hlavy vo vlnitých vlasoch.

Blogové trendy vkladajú kvety do vlasov

Ak sa necítite na vytvorenie vlastného kvetinového šperku, pokojne si takýto kvetinový doplnok kúpte.

"Urob si sám" je jedným zo spôsobov, ako rozvíjať svoju kreativitu. Všetko, čo potrebujete je niekoľko hodvábnych kvetov, tenký drôt a môžete začať s tvorbou vlastného vlasového doplnku. V opačnom prípade nájdete už hotové, naaranžované kvetinové doplnky i jednotlivé kvetiny v obchodoch značky Marks & Spencer (naľavo) alebo v rôznych bižutériách. Frida Kahlo by bola z tohto trendu vo vytržení!

Odkazy

Marks & Spencer >> marksandspencer.com

Doplnky do vlasov a bižutéria >> accessorize.com

Stine Goya >> stinegoya.com