Model Gwilym s plným vousy
Highlights | Momenty

Získajte jedinečný look

#createyourstyle: Schwarzkopf vo svojej novej kampani oslavuje ľudskú osobnosť a motivuje vás k tomu, aby ste boli tou najlepšou verziou samých seba! Pokiaľ vás príroda obdarovala neobvyklým vzhľadom, je to skvelé! Nehanbite sa, ale buďte na to hrdí, či už je to neobvyklý vzhľad alebo výnimočná farba vlasov ako napríklad u modela Gwilyma. Zistite, aké tajomstvá štýlu si môžete požičať od neho a od ostatných, ktorí s hrdosťou ukazujú svoje jedinečné rysy.

Najlepšia rada ? Buďte tvorcom svojho vzhľadu. Prijatie seba samého a láska k svojej osobe prichádza až neskôr v živote. Náš model Gwilym nemal vždy najlepšie skúsenosti so svojim vzhľadom:

 

„Ryšavé vlasy sú vždy jedinečné a neobvyklé. V 80. a 90. rokoch moja farba vlasov rozhodne nebola v pohode. Dnes som za môj neobvyklý vzhľad vďačný, pretože bez neho by som nebol tým, kým som.“

 

Keď ste mladí, nechcete sa odlišovať od ostatných, no neskôr začnete experimentovať sále viac a viac a postupne sa naučíte mať radi samých seba. Koniec koncov, vždy môžete byť na seba hrdí a vďačný za jedinečné vlastnosti, ktoré vám príroda dala – ako ukazujú aj nasledujúce príklady.

Model Gwilym nám v tomto videu hovorí, prečo stojí za to, mať sa radi takí, akí sme:

Unikátny vzhľad dobíja módny svet

Albínske dvojičky Lara a Mara Bawar

Albínske dvojičky Lara a Mara Bawar, fotografoval Vinicius Terranova

Albínske dvojičky Lara a Mara Bawar sa chytili príležitosti a vzali módny svet útokom. Brazílske sestry nemajú len perfektné miery, ale taktiež aj nezameniteľný vzhľad. Rodičia Lary a Mary pochádzajú zo západnej Afriky a majú tmavú pleť. Vzhľadom ku genetickej mutácií, ktorá spôsobuje albinizmus, majú ich dcéry bledú bielu pokožku. Švajčiarsky fotograf Vinicius Terranova fotografoval dievčatá pre svoj fotografický projekt „Flores Raras“ (vzácne kvety). Na obrázkoch sú albínske dvojičky zobrazené s ich černošskou sestrou Sheilou. (13). Všetky tri sestry sú úžasným vzorom, vzhľadom na to, ako znášajú ich jedinečné rozdielnosti v takom mladom veku. Nielen že si zarábajú prostredníctvom modelingu, ale naviac propagujú toleranciu a rozmanitosť. Jedinečnosť je niečo, na čo by sme mali byť hrdí.

Ryšavé vlasy: jedinečný vzhľad

Náš model s ryšavými vlasmi

Model Gwilym nebol vždy spokojný s ryšavými vlasmi. Dnes je rád, že ich má.

Nie každý jedinečný look musí byť extrémny alebo výnimočný. Niekedy stačí mať nejakú vzácnu charakteristickú vlastnosť. Ryšaví ľudia sú jedineční, pretože ich farba vlasov je vzácna a často je kombinovaná s bledou pokožkou a pehami. Iba jedno percento svetovej populácie má prirodzene ryšavé vlasy. Ženy s ryšavými vlasmi sú považované za exotické krásky a ich jedinečný vzhľad fascinuje vo filmoch a na prehliadkových mólach. Mnoho ryšavých žien, ktoré sú vzormi a štýlovými ikonami, sa pohybuje v kreatívnych odvetviach, napríklad herečka Julianne Moore, supermodelka Lily Cole a módna návrhárka Vivienne Westwoodová. Medzi mužských zástupcov tohto fascinujúceho vzhľadu zaraďujeme princa Harryho, hudobníka Eda Sheerana alebo modela Gwilyma Pugha.

Prirodzené vs. farbené ryšavé vlasy

one dam image
Červená je pôsobivá. Nezáleží na tom, či je farba prirodzená alebo sú vlasy farbené.

Mnoho žien si farbí svoje prirodzené červené vlasy, aby dosiahli hlbšie a živšie farby. Je to taktiež skvelý spôsob, ako dosiahnuť zmenu odtieňu. Farba alebo preliv môže dokonca zlepšiť žiarivosť a lesk. Blondínky ako herečka Christina Hendricksová alebo brunetky ako speváčka Florence Welchová sa s pomocou kaderníka viac a viac menia na krásky s ryšavými vlasmi. Tmavé vlasy po intenzívnom prelive alebo farbení získavajú atraktívny medený lesk. Neexistuje žiadny špeciálny šampón pre červené vlasy, ale existuje šampón pre ochranu farieb zabraňujúci ich vyblednutiu. Či už sa jedná o vlasy prirodzené alebo farbené, ryšavý pigment je vysoko citlivý na svetlo.

Žena s s ryšavými vlasmi

Cool mikádo s ofinou dokáže vyťažiť z ryšavých vlasov maximum.

Objavte:

Súvisiace články