star-style-julianne-hough
Styling | Vyčesané účesy

Zatočený vyčesaný účes Julianne Hough

Možno obdivujete talent Julianne Hough ako herečky, speváčky a tanečníčky. Táto americká hviezda má skutočný talent na mnoho vecí. Nás očarila taktiež svojim nádherným účesom. Doma preferuje ležérne, nedokončené účesy, ale na oficiálnych udalostiach uvidíte Julianne so štýlovým účesom so zmyslom pre detail. Krok za krokom vám ukážeme, ako si jednoducho vytvoriť nenáročný ale slávnostný zatočený vyčesaný účes Julianne Hough.

Julianne Hough odštartovala svoju kariéru v tanci, speve a herectve v útlom veku, ako desaťročná. Nezažiarila rýchlo ako blesk z jasného neba, ale začala postupne od roku 2001 malými úlohami. Jej filmová rola v prvej časti filmu "Harry Potter" bola tak malá, že Julianne ani nebola uvedená v titulkoch. Po dlhých ôsmych rokoch však vyhrala americkú tanečnú súťaž "Dancing with the Stars" a to odštartovalo jej slávu. V tom istom roku zožala veľký úspech so svojim debutovým albumom “Julianne Hough".

Julianne Hough je teraz veľmi vyhľadávaným hosťom a cenenou hviezdou na medzinárodných gala večeroch. Neustály tréning jej pomohol vytvoriť si vlastný štýl, tak ako aj účes. Ak si myslíte, že jej zatočený vyčesaný účes vám pristane rovnako ako jej, nič vám nebráni tento účes skopírovať! Je celkom jednoduché vytvoriť si zapletaný vyčesaný účes. Ako na to:

Pomôcky na vytvorenie zatočených vyčesaných vlasov Julianne Hough

Potrebujete ľahký vosk na vlasy alebo gél, tužidlo na vlasy tak ako aj veľké množstvo  vláseniek, sponiek a laku na vlasy.

Stylingové rady ako si vytvoriť vyčesaný účes Julianne Hough

1. Ako prvé rozdeľte predné vlasy od čela smerom k vrchu hlavy do troch rovnakých prameňov, jeden v strede a jeden na každej strane. Každý prameň by mak byť široký približne 6 cm.

2. Voľne zapleťte a zatočte stredný prameň vlasov ponad čelo zboku až do zadnej časti hlavy. Zatočenie ukončíte slučkou vrchného zapleteného prameňa vlasov okolo zapleteného prameňa, ktorý ste prvý nadvihli nad čelo. Pokračujte v zapletaní a točení vlasov až do zadnej časti hlavy. Zachyťte končeky zapletených vlasov do gumičiek a upevnite ich pomocou sponiek. Môžete tiež použiť vlásenky na upevnenie a udržanie vrkočov na mieste.

3. Následne pevne vytiahnite bočné pramene. Ľahký vosk na vlasy alebo gél na vlasy vám pomôže udržať bočné vlasy rovné. Zatočte konce bočných vlasov a upevnite zatočené konce pomocou vláseniek alebo sponiek.

4. Natupírujte stredný prameň vlasov na vrchu hlavy pomocou štylky alebo kefy na vlasy. Tento stredný prameň je posledných krokom stylingu. V tejto chvíli jednoducho nechajte tento prameň bokom, oddeľte ho pomocou sponky.

Zatočený vyčesaný účes Julianne Hough
© Getty Images

Vyčesané vlasy Julianne Hough sa skladajú z niekoľkých prepletených a stočených vlasových prameňov.

5. Teraz môžete začať s úpravou zvyšných vlasov v zadnej strane hlavy. Začnite na vrchu hlavy, vezmite cca 3,5 cm široký prameň vlasov a zatočte ho do mini drdolu. Pokračujte v točení a natáčaní zvyšných vlasov do zatočeného mini drdolu, ktorý upevnite pomocou skrytých vláseniek. Keď skončíte s formovaním mini drdolov, budú vlasy v zadnej časti hlavy vyzerať ako hniezdo.

6. Keď ste skončili s točením a natáčaním malých drdolov (ktoré by mali vyzerať ako malé stočené hady), môžete začať s úpravou už natupírovaného prameňa vlasov na vrchu vašej hlavy. Tieto vrchné vlasy by mali byť rozprestreté bokom cez vrchnú časť mini drdolov v tvare hniezd. Vlásenky alebo sponky do vlasov vám poskytnú dostatočné spevnenie vášho účesu.

7. Väčšie množstvo laku na vlasy udrží váš účes na mieste a požadovanom tvare.