Styling | Vyčesané účesy

Vyčešte vlasy z tváre

Ukážte svetu svoju tvár, celú. Môžete si pestovať svoju obľúbenú ofinu. Vaše vlasy vás ale dnes vôbec neposlúchajú a nedržia tvar? Asi potrebujete malú zmenu. Ukážeme vám najzaujímavejšie vypnuté ofiny - od ležérnych až po ultra elegantné.

Vypnutá ofina Carey Mulligan

Vypnutá ofina Carey Mulligan - také jednoduché a pritom zaujímavé.

Isteže, ofiny sú trendy, ale niekedy vám zakrývajú priveľkú časť tváre. Prečo skrývať krásne vlasy, alebo kontúry tváre? Čo takto skúsiť dať si vlasy preč z tváre? Môžete vyzerať výborne. Väčšina žien vyzerá s vlasmi vypnutými z tváre veľmi dobre, pokiaľ, samozrejme, nemá extrémne vysoké čelo. Najlepšie na tomto účese je, že nezáleží na dĺžke vlasov. Pekná jednoduchá sponka v krátkych vlasoch spôsobí, že sa za vami budú všetci otáčať. Dlhé vlasy budú s vypnutou ofinou vyzerať inak. Vyskúšajte nový look.

Najlepšie predpoklady pre vypnuté vlasy

Čerstvo umyté vlasy sú krásne. Na druhej strane sa však ťažko upravujú. Po dodatočnom umytí alebo vlasovej kúre sú vlasové kutikuly rovnomerne a jemne usporiadané. To ovplyvňuje vzájomné väzby medzi jednotlivými vlasmi. Budú sa vedľa seba kĺzať namiesto toho, aby podporovali stabilitu vlasov. To vám, v prípade, že si chcete vlasy vypnúť, veľmi nepomôže.

Preto je lepšie, keď nebudete skúšať vypnuté účesy s čerstvo umytými vlasmi. Pár trikov vám však môže úpravu vlasov zjednodušiť. Použite trochu tužidla alebo uhladzovacej emulzie do vlhkých vlasov, a potom ich vyfénujte. Druhá možnosť je, že vlasy natupírujete a následne použijete lak na vlasy.

Hviezdy s vlasmi vypnutými dozadu