Styling | Vyčesané účesy

Trendy Blogerky nosia vyčesané účesy

Blogerky si vytvárajú nové účesy tesne k pokožke hlavy.  Práve v tomto období blížiacich sa plesov a rôznych párty pripravili blogerky niekoľko videí, ktoré vám krok za krokom ukážu ako si vytvoriť tie najlepšie vyčesané účesy. Ukážeme vám, ktoré účesy nás najviac zaujali. Vytvoríte si ich poľahky aj samé v pohodlí domova.

Odkazy: Vyčesané účesy – video školenie

Melissin účes >> mysoulisthesky.blogspot.com

Ivanianin účes >> love-aesthetics.blogspot.com

Mellyn účes >> my-stylebook.blogspot.com

Bibin účes >> mrs-kings-castle.blogspot.com

Klasické konské chvosty a drdoly sú proste nadčasovou záležitosťou, ale v tomto párty období by naše vlasy mali vyzerať predsa len viac výnimočne a štýlovo, možno až trochu extravagantne. Vyčesané účesy sú tou najlepšou voľbou v kombinácii s krátkymi čiernymi alebo zvodnými červenými šatami. V prípade, že ste blogerka je možné, že preferujete zelené, alebo fialové šaty. Bez ohľadu na farbu šiat, dokonale upravé vyčesané vlasy môžu celkový vzhľad jedine vylepšiť.

Bloggeri, ako mnoho žien pred nimi objavili slučky, vrkoče a zatočené vlasy. Vzájomne sa prekonávajú v okúzľujúcich vlasových stylingových tipoch. Ešte lepšie však je, že mnohí z nich vytvorili videá, na ktorý vás krok za krokom naučia, ako si vytvoriť trendy účes. Väčšina blogerov rado predstaví praktické triky, vďaka čomu si môžete zaujímavé a štýlové účesy vytvoriť v pohodlí domova.

Romantika v štýle – Vyčesané účesy sú proste trendom

Blogerky ukazujú ako vytvoriť trendy vyčesané účesy

Vyčesaný účes od je jedným z oľúbených účesov blogerky Melissy. Jej blog vám krok za krokom prezradí jednoduchý styling, ktorým si vytvoríte ten to trendy účes aj sama doma.

Melissa pomenovala svoj blog 'My Soul is the Sky' podľa myšlienky zo Shakespearovej hry 'Sen noci Sväojánskej'. Je veľkou fanúšičkou romantiky a jej hlavným zdrojom inšpirácie a tvorivosti je jej módna ikona Rachel Zoe. Rachel Zoe je známa ako poradkyňa a stylistka mnojých známych dievčat a krások ako Kate Hudson, Nicole Richie či Keira Knightley. Melissa berie každú inšpiráciu ako výzvu, pevne sa jej chytá a vytvára skutočne zaujímavé účesy. Jej najlepšie účesy sú hravé. Najmä účesy s vrkôčikmi sú jej najnovšou inšpiráciou. Nemôžeme neobdivovať jej romantický vyčesaný účes s nabok zapleteným vrkočom.

Blogerky ukazujú ako vytvoriť trendy vyčesané účesy

Holandská blogerka Ivania má skutočne množstvo fanúšikov. Preto sa niet čo čudovať, že jej účesy so získali náš obdiv!

Holandská blogerka Ivania Carpio prináša svoj vlastný štýl do oblasti vlasového stylingu. Jej blog 'Love Aesthetics' svedčí o jej štýle a originalite. Ivania vôbec neprekážajú výrazné až drastické zmeny módnych kúskov a ich následná kombinácia tak, ako sa to páči jej. Do povedomia sa dostáva vďaka svojim nekonvenčným názorom. Ivania si tak vytvorila meno a jej minimalistický look je veľmi dobre známy na medzinárodnej scéne.

Jej obľúbený vyčesaný účes odráža jej čistý puristický štýl. Vytočené vlasy pôsobia mlado priam anjelsky. Dva pramene vlasov padajúce do tváre dokonale dopĺňajú celkový vzhľad účesu. Tento účes výborne vynikne v kombinácii s jemnými hodvábnymi šatami. Veľké štýlové náušnice sú vítaným kontrastom k tomuto inak nežnému vzhľadu.

Blogerky ukazujú ako vytvoriť trendy vyčesané účesy

Blogerka Melly vyzerá rozkošne s jej romantickým vyčesaným účesom. Tento výrazne ženský účes perfektne dopĺňa jej snehobiele šaty, samozrejme, vyzeral by skvelo aj v kombinácii s klasickými maxi šatami.

25-ročná Melly zo Štutgartu (Nemecko) je tiež veľkou fanúšičkou priam umelecky zatočených vlasov. Svoj blog pomenovala 'My Stylebook'. Vo svojom pracovnom živote je Melly špecialistka na nákup látok a rôznych textílií. Môžete si byť istý, že je detailistka a ukáže vám, že aj ten najkomplikovanejší účes sa dá urobiť jednoducho. Tento jednoduchý účes vôbec nestráca na elegancii. Všetko, čo potrebujete na vytvorenie tohto takmer antického looku je čelenka a päť minút vášho času. Toto je proste perfektný účes pre ženy, ktoré nemajú veľa času a chcú vyzerať elegantne a trendy so štipkou kráľovskej noblesy.

Nonšalantne vyčesané účesy

Blogerky ukazujú ako vytvoriť trendy vyčesané účesy

Sledujte Bibino video! Uvidíte, že tento elegantný vyčesaný účes nie je vôbec komplikovaný na styling. Aj vy si ho môžete vytvoriť – rýchlo a jednoducho.

Podobné a pritom tak rozdielne! Blogerka Bibi King v Berlíne a jej blog 'Mrs Kings Castle' reprezentuje unikátny štýl tejto metropolitnej ženy. Študentka v hlavnom meste Nemecka doslova vyhľadáva novinky a senzácie z oblasti módy a účesov a prezentuje ich na svojom bologu. So svojimi kamarátmi blogermi a tiež návštevníkmi jej stránky zdieľa každý deň šikovné tipy a triky. Hneď na úvod vás mio privíta a poteší jej recept na chutný vanilkový sirup. Na správny styling sa človek predsa musí posilniť. Jej štýl je mladistvý a jednoduchý. Bibi je veľmi praktická a zručná, čo sa týka učenia nových vecí. Na prvý pohľad sa jej vyčesaný účes môže zdať komplikovaný a náročný na styling, ale Bibino video s návodom na vytvorenie účesu ukazuje, aký je styling tohto účesu v skutočnosti jednoduchý. Tip: Ozdobte vaše vyčesané vlasy ozdobnou sponou alebo sponkou. Vytvoríte tak elegantný účes, ktorý z vás urobí hviezdu večera.

Odkazy: Video, ako si vytvoriť vyčesaný účes

Melissin účes >> mysoulisthesky.blogspot.com

Ivanianin účes >> love-aesthetics.blogspot.com

Mellyn účes >> my-stylebook.blogspot.com

Bibin účes >> mrs-kings-castle.blogspot.com

Ideálne vlasové produkty pre vyčesané účesy

Starostlivosť a zdravý lesk >> Gliss Kur Silk Gloss Haarspray

Ochrana pred teplom a poškodením >> Drei Wetter Taft Heidi's Heat Styles

Pre maximálny objem >> Drei Wetter Taft Volumen Schaumfestiger