Styling | Účesy 60. rokov

Ultramoderné a ženské: Účesy v štýle 60. rokov

Sme naozaj hrdí na to, že sme sa mohli tvorbou stylingu podieľať na skvelej prehliadke značky Felder & Felder na sezónu jar / leto 2015, ktorá sa uskutočnila v Londýne. A bola to skutočná show! Dvojičky Felder hravo prepojili pestrofarebné vzory v ružových, červených a modrých odtieňoch s originálnymi doplnkami vrátane neobvyklých kovbojských klobúkov.

Štýl prehliadky sa niesol v znamení bezstarostnej krásy detí kvetov, ktorá bola charakteristická pre 60. roky. Modelky sa objavili s dlhými zvlnenými vlasmi à la Brigitte Bardot, natupírovanými a upravenými do dokonalosti našim tímom stylistov.

Máte chuť vyskúšať look z prehliadky Felder & Felder u vás doma? Stačí postupovať podľa jednoduchého návodu a aj vy sa budete pri prechádzke ulicou cítiť, akoby ste kráčali po módnom móle. 

Galéria: Návod na styling účesu v duchu 60. rokov

Teraz ste pripravené predviesť na ulici vlastnú módnu prehliadku – sexi účes podľa aktuálnych trendov bude určite pastvou pre oči! Nezabudnite sa mrknúť na zábery zo zákulisia módnej prehliadky Felder & Felder. Pripravte sa na ďalšiu porciu štýlu a inšpirácie!

Video: Zo zákulisia - Felder & Felder a Schwarzkopf #SKFROW

Video: Návod na styling looku Felder & Felder a Schwarzkopf #SKFROW