Skip to Content

Palette

Značka Palette sa pýši viac ako 45 ročnou tradíciou v 45 krajinách po celom svete a je tak expertom na farbenie vlasov, ktorej dôverujú milióny žien.

V priebehu rokov sme vyvinuli unikátne, účinné receptúry, o ktorých môžeme hrdo prehlásiť, že prekonávajú očakávania našich zákazníkov vzhľadom na to, ako rozdielne sú ich potreby.

Nech už si chcete permanentne zmeniť farbu vlasov, spoľahlivo zakryť šediny, alebo jednoducho len vyskúšať niečo nové, Palette Vám ponúka širokú škálu intenzívnych, dlhotrvajúcich, luxusných, zmyselných, alebo šetrne starostlivých prirodzených farieb inšpirovaných najnovšími trendami, ktoré Vaše osobné prianie vyplní.

Značka Palette vďačí za svoj úspech odborníkom z firmy Schwarzkopf, ktorí sa zaviazali, že budú udržovať najvyššiu kvalitu a štandard svojich výskumov a že pôjdu s dobou. Za svoje úsilie potom boli odmenení generáciami spokojných zákazníčok, ktoré dôverujú Palette, že ich vlasom dodá nádhernú a pritom cenovo dostupnú farbu.

*Na základe reportovaných RMS dát spol. NielsenIQ v kategórii farieb na vlasy v predajnej hodnote a v predaných kusoch za obdobie 12 mesiacov končiace 31. 12. 2021 pre maloobchodný trh v Slovenskej republike. (Copyright © 2022, NielsenIQ)

Pallete number one in SK