trendy-02
Styling | Schwarzkopf projekty

Víťazka Schwarzkopf Elite Model Look 2013 chce zažiariť na svetovom finále

Bratislavčanka Barbora Koláriková, slovenská víťazka Schwarzkopf Elite Model Look 2013 je na najlepšej ceste stať sa úspešnou a vyhľadávanou modelkou. Najskôr svojou jemnou krásou očarila porotu na česko-slovenskom finále v Prahe, teraz jej ambície smerujú do čínskeho Shenzhenu, kde sa predstaví na svetovom finále tejto najprestížnejšej modelingovej súťaže. A v rukáve má naozaj skvelé tromfy.

Najdôležitejší večer súťaže Elite Model Look 2013 sa uskutoční 27. novembra  v Číne. Tento rok je výnimočný aj z iného hľadiska – 65 modeliek z celého sveta bude bojovať o prvenstvo už v 30. jubilejnom ročníku finále najväčšej modelingovej súťaže.

Krehká Bratislavčanka Barbora je rozhodnutá medzi svojimi konkurentkami zažiariť a do tohto cieľa vkladá všetku svoju energiu. Ako ostatné modelky, aj ona miluje dokonalosť – nič neponechala na náhodu a pri príprave sa obklopila profesionálmi. Spolupráca s nimi bola pre ňu nesmierne podnetná, pri nácviku chôdze sledovala a hodnotila jej kroky okrem iných aj topmodelka Denisa Dvořáková. Nádejná víťazka nadchla pri fotení pre časopis Dolce Vita a jej nadčasový pôvab zvečnil aj objektív známeho fotografa Antona Karpitu.

„Rovnako sa môžem spoľahnúť na profesionálov v oblasti vlasovej kozmetiky, ktorí ma na finále podporia a postarajú sa o moje vlasy,“ dopĺňa slovenská favoritka.

Agentúra Elite sa pri hľadaní ženskej krásy opäť spojila s úspešnou značkou Schwarzkopf, ktorá sa stala hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže. Vlasová kozmetika Schwarzkopf tak už po tretíkrát zohrala dôležitú úlohu v jedinečného projekte, ktorý objavuje budúce hviezdy modelingového priemyslu.

Schwarzkopf je už desaťročia partnerom všetkých žien, ktoré milujú svoje vlasy a chcú im poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť. Sleduje aktuálne módne trendy a vývojom kvalitnému stylingu posúva možnosti účesov neustále dopredu. „Vlasoví experti vďaka produktom značky Schwarzkopf vytvárajú modelkám dokonalé vlasové kreácie, ktoré korunujú ich finálny vzhľad. Sme preto veľmi radi, že sa so značkou Schwarzkopf spájajú vďaka tejto súťaži aj mená svetovo známych modeliek,“ prezradila Zuzana Váry, marketingová manažérka divízie Henkel Beauty Care. „Veríme, že aj vďaka našej podpore sa Barborke podarí na svetovom finále uspieť.“

Úspech mladučkej krásky je však hlavne v jej rukách. V perfektnej kondícii ju drží každodenný ranný beh so psom i pravidelné dávky adrenalínu - venuje sa windsurfingu a snowboardingu. Ako sama hovorí, najdôležitejšia je však pre ňu vnútorná pohoda. Na stres spojený s prestížnym finálovým večerom má osvedčený recept: „Budem jednoducho sama sebou!“ hovorí. A aby predviedla svoje ja v tej najpôvabnejšej podobe, k tomu jej poslúžia šaty z najnovšej kolekcie módnej návrhárky Michaely Luptákovej. Už tento štvrtok zažije úžasnú atmosféru svetového finále v spoločnosti  svetových topmodeliek, medzi ktoré bude možno raz patriť aj krásna Bratislavčanka. 

Baya-K-2

Slovenská víťazka Schwarzkopf Elite Model Look 2013 stavila na profesionálov. S tréningom chôdze jej pomáhala topmodelka Denisa Dvořáková.