Milovnicím dobrodružství - Trendy cop
Styling | Trendy účesy 2019

Trendy účesy Schwarzkopf pre rok 2019 – sú určené moderným milovníčkam dobrodružstva: Trendy cop

Všetky chceme nosiť účes, ktorý nikto iný nemá. Účes, ktorý by odhalil našu osobnosť a zdôraznil našu jedinečnosť. Schwarzkopf TrendLooky 2019 boli navrhnuté pre silné, sebaisté ženy. Expert na vlasy, Armin Morbach, vytvoril celkovo päť účesov. Predstavujeme Vám jeden z nich: Trendy cop, trendy zapletený účes pre štýlové, moderné hrdinky.

one dam image
Silná a sebaistá – to je motto tohtoročného TrendLooku s názvom Trendy cop.
Copy sú rovnako kreatívne a univerzálne, ako ste vy

Copy sú rovnako kreatívne a univerzálne, ako ste vy

Jedným z veľkých trendov vlasového stylingu roku 2018 sú copánky. Či už ide o boxerské copíky, zapletené koruny či klasický francúzsky cop, kreatívne, vychytané copy môžeme vidieť na hlavách väčšiny trendsetteriek. Stylista Schwarzkopfu, Armin Morbach, vzal tento trend do vlastných rúk a v rámci svojej práce TrendLooky 2019 vytvoril zapletené účesy. Trendy cop spojuje tradíciu (zapletania koniec koncov poznáme už celé tisícročia) s veľmi moderným pojatím. „Chcel som vytvoriť copy inšpirované rôznymi kultúrami, nie iba klasický bavorský cop. Naše nové zapletené účesy mi veľa pripomínajú Vikingov,“ povedal Armin Morbach. Tieto účesy sú určené pre štýlové milovníčky dobrodružstiev, akou je napríklad modelka Kiana Alexis!

V čom je Trendy cop tak jedinečný?

  • Čistý a presný účes, z ktorého netrčajú vlasy? Ten tu nenájdete. Trendy cop Schwarzkopf TrendLook môže vyzerať trošku strapato, ako keby už zažil nejaké dobrodružstvo
  • Aby ste si tento účes mohli zapliesť, je potrebné, aby ste mali vlasy aspoň o trochu dlhšie, než po ramená. Dlhé, zatočené copy sú hlavným prvkom nášho Kráľovského copu.
  • Tento účes má dve časti: Vzadu na hlave má zapletený culík, na vŕšku hlavy potom akúsi „zapletenú korunu“.

Ako si Trendy cop učesať pre normálne nosenie?

660x545_kiana-alexis-best-braids-step -1
Jednoduchý návod, ako učesať Trendy cop doma
  1. Najprv si dobre rozčešte vlasy a potom spojte hornú časť vlasov do polovičného culíku. Ten potom zatiaľ pripevnite na stranu, aby vám neprekážal.
  2. Rozpustené vlasy si ľahko nagélujte a stiahnite ich do culíku v polovici hlavy
  3. Culík zapleťte a zagumičkujte.
  4. Rozpustite vlasy z polovičného culíku, ktorý ste vytvorili v kroku 1, a rozdeľte ich pomocou hrebeňa na dve časti. Obe polovice zapleťte do copu a každý cop zagumičkujte.
  5. Oba copy prekrížte na vršku hlavy a zamotajte ich okolo seba do špirály – nebuďte ale príliš precízna! Potom ich upevnite na mieste pomocou sponiek.
  6. Nakoniec účes zalakujte, aby vydržal úplne všetko.
one dam image
Trendy cop nie je zložitý a určite sa vám podarí hneď na prvýkrát!
Kiana Alexis Tutorial Best Braids  Step 6

Štýlový profil: TrendLook zo strany.

Tip: Najlepšie sa zapletajú vlasy, ktoré nie sú čerstvo umyté. Majú lepšiu štruktúru a copy v nich lepšie držia. Ideálne si vlasy umyte večer a zapletajte ich až nasledujúce ráno.

Objavte: