Styling | Trendy účesy pre ženy

Schwarzkopf Fashion Talent 2012 prináša 10 veľkých talentov!

Schwarzkopf Fashion Talent 2012

Poznáme mená 10 finalistov súťaže Schwarzkopf Fashion Talent.
6. ročník súťaže sa nesie v duchu témy „Štyri podoby mestských anjelov – Schwarzkopf Looks 2012“. Príďte sa pozrieť na modely návrhárov. Finálový večer sa uskutoční dňa 27. septembra o 19.00 hod.
v bratislavskom Auparku.

Téma plná krásnych vlasov

Súťažná téma s názvom „Štyri podoby mestských anjelov – Schwarzkopf Looks 2012“ umožnila mladým umelcom definovať podobu štyroch pozemských anjelov. Úlohou bolo vytvoriť moderný vzhľad na každý deň, ktorý však necháva vyniknúť individualitu, ženskosť a osobnosť.

Čo čaká na víťaza?

Hlavnou cenou je garantovaná honorovaná zmluva od generálneho partnera – Schwarzkopf v hodnote 3320,- €. V rámci nej víťaz súťaže zrealizuje svoju autorskú kolekciu, ktorú predstaví na ďalšom ročníku súťaže ako aj na ďalších prestížnych podujatiach.

Víťaz ďalej získa fashion editoriál v časopise Eva, ako aj ďalšiu marketingovú podporu pri svojej tvorbe. Bude mať možnosť vytvoriť národný odev pre Miss Slovensko 2013, ktorý si so sebou víťazka vezme na svetové finále.

O lukratívnu výhru zabojuje finálová desiatka zložená z talentovaných dizajnérov zo Slovenska a Čiech: Andrea Sološová, Bronislava Brůčková, Kristína Mišechová, Lucia Cabanová, Lucie Kordačová, Mária Pobočková, Martina Laňková, Michaela Mazalánová, Monika Přikrylová, Vlasta Žáková.

Vyberali odborníci

O finalistoch rozhodovala odborná porota, zložená z osobností ako: prof. Stanislav Stankoci, rektor VŠVU; prof. Milan Čorba, kostýmový výtvarník; Mgr. Katarína Hubová, riaditeľka Slovenského centra dizajnu; prof. Milota Havránková, umelecká fotografka; Liběna Rochová, módna návrhárka a pedagogička; Boris Kudlička, svetoznámy scénograf a módna návrhárka a pedagogička Mária Štraneková.

Viac informácií o súťaži nájdete na www.schwarzkopffashiontalent.sk. Na stránkach sa nachádza tvorba jednotlivých finalistov. Za svojich favoritov môžete aj hlasovať!

Finalisti Schwarzkopf Fashion Talent

Andrea Sološová: Svoju kolekciu s názvom „Perfect lie“ vytvorila pre ženu s jasným cieľom – chvíľu nežnú a chvíľu bojovnú.

Kristína Mišechová: Jej súťažná kolekcia vychádza z predstavy,
čo všetko sa skrýva za múrmi, či panelmi budov, a čo všetko ľudia skrývajú „pod“ svojimi šatami.

Mária Pobočková: V kolekcii s názvom „Fashion and function“ sa snaží nájsť cestu, ako vyjadriť protiklady – individualitu a funkčnosť.

Michaela Mazalánová: Kolekcia je inšpirovaná mestskými anjelmi, ktorí predstavujú post apokalyptickú, sci-fi, excentrickú partičku.

Bronislava Brůčková: Anjel stelesňuje čistotu, nehu a tajomno.

Vlasta Žáková: Jej súťažná kolekcia nesie charakteristiky: snová, nadprirodzená, no v detailoch aj realisticky drsná.

Martina Laňková: Autorka sa snaží prostredníctvom modelov vyjadriť vnútornú krásu a dušu pozemských anjelov.

Monika Přikrylová: Súťažná kolekcia reflektuje pocit z doby, v ktorej žijeme.

Lucie Kordáčová: Kolekcia je určená žene, ktorá je štýlová a pôvabná, no zároveň kombinuje svoje estetické cítenie s ekologicky zodpovedným pohľadom na svet.

Lucia Cabanová: Kolekcia je inšpirovaná jemnosťou a nežnosťou anjela a zároveň silnou ženou, ktorá vie čo chce.

Galéria: Finalisti Schwarzkopf Fashion Talent

Odkazy

Viac informacií o súťaži >> www.schwarzkopffashiontalent.sk