Styling | Trendy účesy pre ženy

Jedna hviezda – Päť účesov: Carey Mulligan

Britská herečka Carey Mulligan zaznamenala raketový štart kariéry. Sotva sa objavila na filmovej scény, a už hrala v jednej hlavnej úlohe za druhou. Jej posledný výkon ide priam po stopách úžasnej Mii Farrow. Čo bude ďalej? Určite ďalší skvelý film! Okrem jej hereckej kariéry sa oplatí sledovať aj spôsoby úpravy jej krátkych vlasov.

null

Carey Mulligan so sviežo vyzerajúcou ofinou na medzinárodnom filmovom festivale v Palm Springs v januári.

Ak chcete vidieť Carey Mulligan s dlhými vlasmi pozrite si  jej film "Never Let Me Go", ktorý mal premiéru v októbri 2010. Britská herečka zbožňuje krátke strihy a mnohokrát dokázala, aké môžu byť krátke účesy všestranné a vhodné na každú príležitosť. Jej herecká univerzálnosť je však ešte pôsobivejšia. Dokonca aj v jednom zo svojich prvých filmov   "Education' " si vyslúžila nomináciu na Oscara a niekoľko ocenení na filmových festivaloch. Teraz hviezdi, Carey Mulligan po boku Ryana Goslinga v akčnom thrilleri "Drive". Ďalším projektom v jej kariére je úloha v remaku legendárneho dramatického filmu "'The Great Gatsby ". Hviezdy v pôvodnom filme boli slávni herci Robert Redford a Mia Farrow. Spozornieť by mali muzikáloví fanúšikovia! V roku 2012 bude totiž hrať Carey Mulligan postavu Elizy Doolittle v remaku "My Fair Lady". Jej filmovým kolegom v tomto filme by mal byť Hugh Grant ako drsný Dr Doolittle.

Účes Carey Mulligan

Účes Carey Mulligan je jednoduchý a praktický pre svoju všestrannosť. Z času na čas si z vlasov vytvorí elegantný účes pomocou veľkého množstva lesku. Jej farba na vlasy môže byť blond či hnedá, môže si nechať ostrihať ofinu a začesať si vlasy dozadu, alebo na strany.  Carey nemá problém vytvoriť si krásne vyčesaný účes (updo). Určite má talent preukázať všestrannosť krátkych strihov.

Päť účesov Carey Mulligan

Zaujímavé odkazy

Interview o filme 'Never Let Me Go' >> gossippress.com

Obsiahla recenzia filmu >> hollywoodreporter.com

Sledujte štýl Carey Mulligan >> cyrillawest.blogspot.com

Viac fotografií Carey Mulligan >> celebrity-mania.com

Súvisiace články