Styling | Trendy účesy pre ženy

Vlasové trendy 2013

Je jedno, ktorá módna metropola je momentálne v žiary reflektorov - New York, Londýn alebo Miláno – vždy sú pôvodcami nových trendov. Mnohé z týchto trendov prinášajú do sveta módy revolúciu. Móda z prehliadkových mól inšpiruje blogerky, hviezdy, nás a jednoducho všetkých, ktorí sa zaujímajú o nové trendy v móde. Ukážeme vám obrázky našich obľúbených účesov pre sezónu jar/leto 2013, ktoré sme videli na Milánskom Týždni módy.

Samozrejme, počas Týždňov módy sa móda dostáva do popredia záujmu. Avšak účesy a make-up vôbec v tomto smere nezaostávajú a stávajú sa inšpiráciou. Koniec koncov, kombinácia módy, účesu a make-upu vytvára pridanú hodnotu zvanú štýl. Účesy sú stredobodom nášho záujmu, aj preto si ich všímame omnoho viac. Účesy pozorne sledujeme a ukážeme vám ich v našej galérii.

Vlasové trendy 2013 v Miláne

Páčilo sa nám, čo sme v Miláne videli. Týždne módy ukazujú nové nápady, ale ponúkajú aj časom overenú klasiku. Účesy predvádzané pre Byblos Milano skutočne zaujali našu pozornosť (pozrite si fotky v galérii). Vlasy modeliek sú rozdelené cestičkou na stred a zapletené čo najbližšie k cestičkám až do oblasti uší. Paralelné vrkoče sú zachytené jemnými pramienkami vlasov. Zvyšné dlhé vlasy môžu voľne padať na chrbát.

Jemne zapletané variácie od značky Jo No Fui, prirodzene vyzerajúci falošný Bob od značky Kristina Ti a začesané vlasy (alebo čiastočne dozadu nagélované vlasy) predstavené značkou Krizia sú podľa nás viac než trendy. Tiež sa nemôžeme dočkať, kedy vyskúšame Gucciho verziu „rozprestretého“ drdola. Tiež sa vám môže páčiť účes vytvorený Gabriele Colangelo. Jej modelky použili gél na uhladenie širokého prameňa vlasov na vrchu hlavy: dozadu uhladený prameň vlasov je zachytený dvoma prekríženými vlásenkami.

V našej galérii vám ukážeme obrázky týchto účesov spolu s návodom, ako si ich vytvoríte.

Galéria: Vlasové trendy 2013 predstavené v Milane