Styling | Trendy účesy pre ženy

Vlasové trendy v sezóne Jeseň/Zima 2011

Výzva pre módnych expertov! V článku vám predstavíme najlepšie a najnovšie účesy tejto jesene a zimy. Môžete byť priekopníkom nového trendy účesu, pretože my vám prezradíme, ako si vytvoriť moderný účes podľa vášho vkusu.

Leto nebude trvať večne a práve teraz je najvyšší čas poobzerať sa po prichádzajúcich jesenných a zimných vlasových trendoch. Sme si istí, že určite aspoň jeden z najnovších účesov padne aj vám.

2011 Jeseň/Zima účesy

Skúšajte čo vám sedí – drdoly a copy by ste v období jeseň/zima nemali ignorovať. Modelky po celom svete dokazujú, aké sú tieto klasické účesy univerzálne a populárne. V show Marca Jacobsa môžete vidieť copy vyčesané vysoko na vrch hlavy, končiace tesne pri krku, zatiaľ čo modelky Very Wang predvádzajú na mólach copy zopnuté nízko pri krku do rafinovanej slučky. Donna Karan stavila na XXL drdol a Yves Saint Laurent začesal vlasy dozadu do nóbl zakrúteného drdolu. Tie z vás, ktoré dávajú prednosť voľne rozpusteným vlasom nemusia vešať hlavu. Predstavíme vám aj niekoľko účesov pre obdobie jeseň/zima v tomto štýle.

Mimochodom, vyčesané vlasy sú veľmi pohodlné aj v letných mesiacoch. Určite oceníte ochladenie krku a k tomu krásny účes počas úžasných letných dní.

Predpovede na trendy účesy na ďalší rok

Stále sledujeme nadchádzajúce trendy z oblasti účesov: Nepochybne elegantné účesy od Yves Saint Laurenta a Marca Jacobsa pretrvajú až do leta 2012. Zo zákulisia vám prinášame nové účesy podľa Kostasa Murkudia, a to jemné a dlhé vlasy s cestičkou na stred. Vzhľad je elegantný, ale veľmi výrazný. Pohľad do našej galérie účesov vám ponúkne ukážku toho, aké účesy sa v nasledujúcej sezónne jeseň/zima budú nosiť. Nenechajte si ich ujsť.

Klasika a nonšalantnosť – účesy jeseň/zima 2011