runway-hairstyles-fashion-week
Styling | Trendy účesy pre ženy

Účesy z prehliadok: Týždeň módy priniesol nové trendy!

Štýl ulice alebo lesk módnych prehliadok – ako vyzerajú aktuálne trendy v oblasti účesov? Pátrali sme v New Yorku, Londýne, Miláne i v Paríži a prinášame vám najdôležitejšie trendy z každej metropoly módy. Čerstvo nafarbené, upravené a načesané, stačí sa pokochať...

Týždne módy na oboch kontinentoch sú už vecou minulosti a je čas na ich vyhodnotenie: minimalizmus je mŕtvy, nech žije minimalizmus! Máte pocit, že strohým účesom z posledných rokov odzvonilo a konečne dozrel čas na niečo extravagantné? Opak je pravdou: styling, ktorý v nasledujúcej sezóne skrášli naše hlavy, bude pohodlný, prirodzený a ležérny – presne tak, ako to máte najradšej!   

Náš najobľúbenejší look: dlhé zvlnené vlasy rozdelené cestičkou v strede, ako sme ich videli na módnej prehliadke návrhára Giambattistu Valliho v Paríži (pozri foto hore). Nekomplikovaný účes, rovný strih a jednoduchý vzhľad poskytuje množstvo priestoru pre štýlové experimenty. Na programe sú totiž nespútané pokusy s viditeľnou dávkou dramatičnosti a pestrosti. To všetko skvele dopĺňa rezervovaný make-up s nahým efektom akcentovaný červeným rúžom na perách.  

Extrémne looky zostanú v roku 2017 v pozadí, zatiaľ čo v kurze budú luxusné postupné strihy, elegantne uhladené vlasy a pôvabne neupravené copy. Nemajte však obavy, že by ste sa v nasledujúcom roku mali nudiť, pretože svet stylingu okorení napríklad strapatý polovičný drdol, nový bob à la Mia Wallace z filmu Pulp Fiction a dynamické farebné kontrasty (napr. odrastené tmavé korienky vlasov). Môžeme sa teda tešiť na vzrušujúcu sezónu plnú nositeľných účesov. Jedine trendy strih vo vojenskom štýle bude vyžadovať dávku odvahy, no v dave sa s ním určite nestratíte. To pravé pre skutočné individualistky!

Trendy účesy z Týždňa módy