Styling | Trendy účesy pre ženy

Účesy plné moci

Ste zvedaví na účesy úspešných, mocných a vplyvných žien? Ukážeme vám verejne pôsobiace a známe ženy a ich účesy. Naše modelky sú tentokrát manželky politikov a prezidentov, tak ako aj riaditeľky a komičky či moderátorky talk show.

Mocné ženy majú jedného spoločného menovateľa: Vedia, ako sa ukázať v tom najlepšom svetle, zatiaľ čo zároveň prezentujú kto sú a aké sú ich názory. Prezentácia týchto známych žien obsahuje aj ich účesy. V priebehu rokov sa ich účesy stali súčasťou ich osobnosti a vyjadrenia. Tieto charakteristické účesy sú súčasťou ich súkromného i verejného života a osobnosti. Módna cárovná Anna Wintour je známa napr. pre svoj nezameniteľný účes Bob, ktorý nosí už dlhé roky.

Účesy plné sily – O čom účes napovedá?

Pozrite sa bližšie na fotografie vplyvných žien (zľava doprava):

Anna Wintour:

Anna Wintour je šéfredaktorkou amerického magazínu Vogue a zároveň uznávaná a vplyvná vedúca osobnosť módneho priemyslu. V priebehu rokov sa stal jej hladký, po bradu dlhý Bob účes s rovnou ofinou až po obočie neodmysliteľnou súčasťou jej štýlu. Svoje presne zastrihnuté vlasy si fénuje až do zamatového lesku. Končeky vlasov sú začesané dovnútra.   
Jej účes symbolizuje perfektnosť a disciplínu.  
Jednoduchosť a „úspornosť“ jej účesu môže byť zjemnená úsmevom, samozrejme, všetko záleží na momentálnej situácii.

Ellen DeGeneres:

54-ročná Ellen DeGeneres je žena s talentom na mnoho vecí. Preslávila sa ako komička, moderátorka talk show, spisovateľka a tiež ako herečka. Jej životnú partnerku Portiu de Rossi budete zrejme poznať zo seriálu ‘Ally McBeal’.
Jej platinové blond, na chlapca ostrihané vlasy sú po stranách výrazne krátke. Vrchné vlasy sú len o niečo dlhšie.
Jej look a štýl sú za jedno: živé, odvážne a trochu neposlušné zároveň.             
Ellen DeGeneres nosí účes, ktorý svedčí jej sviežemu výzoru a prístupu k životu i k práci.

Michelle Obama:

Pani Obamová má 48 rokov. Ukončila štúdiá práv na Harvarde a chopila sa úlohy Prvej dámy Spojených štátov Amerických.
Michelle Obamová nosí účes Bob s jemne zatočenými vlnami. Niektoré končeky bohatých vlasov sa prirodzene točia smerom von. Občas nosí ofinu zostrihnutú nabok. Jej štýl ju drží v hre, pričom stále pôsobí nežne a žensky.
Podľa nás jej účes veľmi svedčí a je vhodný pre náročnú, no prirodzene vyzerajúcu ženu ako je Michelle Obamová.

Ann Romney:

Ann Romney je manželka súčasného kandidáta za Republikánov na amerického prezidenta Mitta Romneyho. Pár má 5 detí a 18 vnúčat. 63-ročná Ann Romney sa naplno venuje charitatívnej činnosti. Prekonala rakovinu prsníka a trpí sklerózou multiplex.  
Ann Romney zafarbila svoje stredne dlhé vlnité vlasy na svetlú blond farbu. Vlasy, ktoré jej padajú cez čelo sú stočené na bok do veľkej vlny.
Páči sa nám prirodzený objem účesu, ktorý podtrhuje jej dôveryhodnosť a prirodzenosť.   
Účes dodáva Ann Romney šmrnc nielen na politickej tribúne.


Pozrite si našu galériu, kde nájdete ďalšie fotografie vplyvných žien a ich účesy plné sily.

Armin Morbach vám v tomto videu prezradí, ako si vytvoriť účes Banán v prípade, že budete chcieť ukázať svoj sebavedomý profesionálny look.

Video: Styling účesu Banán

Galéria: Účesy plné moci