Styling | Trendy účesy pre ženy

Nové vlasové účesy z Týždňa módy v New Yorku

Na pár dní sa „Big apple“ stalo opäť centrom sveta módy.  Na Manhattane, v srdci New Yorku, predstavili návrhári módu pre nadchádzajúcu sezónu jeseň/zima. Samozrejme, že nové línie oblečenia dopĺňajú odpovedajúce originálne účesy. Veríme, že sa vám náš výber tých najlepších účesov pre jeseň/zima 2012/2013 bude páčiť.

Účes s čelenkou opäť vracia do módy „veľké vlasy“ , ako je vidieť na tomto modele od Carolina Herrera

“Účes je až druhoradý, vďaka čomu outfit žiari“. Táto idea dominuje v módnych domoch Anna Sui, Diane von Fuerstenberg, DKNY a Marc by Marc Jacobs. Z tohto dôvodu boli módne línie predvedené prevažne na modelkách, ktoré mali vlasy začesané na jednu stranu a zhromaždené v oblasti krku. Táto filozofia sa rozhodne nestretla s pochopením u Caroliny Herrera, Dereka Lam a Oscara de la Renta. Je zrejmé, že tí sa rozhodli pre „veľké vlasy“ s dostatočne bohatým objemom okolo temena hlavy. Altuzarra and Rag a Bone sú absolútne presvedčení o tom, že nerovnomerne rozdelená cestička vo vlasoch spolu s decentnými dlhými vlnami sú to pravé pre ich módne kreácie „jeseň/zima“.

Nové účesy z New York City

Nepozorovali sme len tak nejaké účesy, boli sme poverení „vysliediť“ skutočné vlasové skvosty, tie účesy, ktoré sú iné, extravagantné a zaujímavé. Šou v New York City určite splnila to, čo sľubovala. Tí najlepší vlasoví stylisti úspešne konkurovali módnym návrhárom v snahe získať ocenenie najväčšej kreativity. Objemné falošné bob účesy s akoby hviezdami rozsiatymi ozdobami vo vlasoch od Rodarte, vyčesané vlasy kombinované s vrkočmi od Son Jung a obrovské prstencové vlny od Lela Rose neboli určite jedinými top extravagantnými účesmi, ktoré sme počas vystúpení Týždňa módy v NY videli.

Nižšie v našej galérii vám ukážeme niektoré účesy, ktoré ašpirujú na trendy účesy pre obdobie jeseň a zima 2012/2013. Užite si naše fotografie z Týždňa módy v New Yorku!

Vlasový dizajn z Týždňa módy v New York 2012/2013

Odkazy:

Všetko o New Yorkskej móde >> nymag.com/fashion

Všetko o New Yorkských týždňoch módy >> style.com