Styling | Trendy účesy pre ženy

Inšpirujte sa jarnými účesmi z odovzdávania Oscarov

Odovzdávanie Oscarov prišlo v tom najlepšom čase, priamo medzi koncom minulého roka a začiatkom jari. Čoskoro tu bude jar so svojimi jasnými farbami a veselými sezónnymi zmenami. Počas nášho dychtivého očakávania príchodu jari sa snažíme byť o krok v predstihu pred sezónnymi trendmi spojenými s novými účesmi a módou. Sledovanie hviezd na odovzdávaní Oscarov je jedným zo skvelých spôsobov, ako  nájsť inšpiráciu pre svoj nový jarný účes. Ukážeme vám teda niekoľko účesov, ktoré nás na odovzdávaní Oscarov zaujali a veríme, že v nich nájdete inšpiráciu pre svoj nový jarný look.

Každý  február sleduje celý zábavný priemysel a svet módy odovzdávanie Oscarov v Kalifornii. Je to čas, kedy outfity a účesy hviezd i celebrít stoja za pozornosť. Tento rok boli ženské účesy oslnivo lesklé, spolu s dych vyrážajúcimi róbami boli tým najkrajším, čo sme mohli vidieť.

Účesy na odovzdávaní Oscarov sú predzvesťou trendov jari

Všetci chceme nosiť účes, vďaka ktorému sa cítime výnimočnými a tými najkrajšími. Príkladom je aj účes Oscarom ocenenej herečky Jessici Chastain. Jemné vlnité vlasy s teplým červenkavým odtieňom mala sčasti vypnuté do ležérneho, ale  i tak elegantného účesu. Jej veselý účes vyžaroval toľko ľahkej nonšalantnosti, že herečka vyvolávala dojem povznesenej nálady. Napriek tomu jej vlasy pôsobili dostatočne elegantne nato, aby doplnili nádhernú róbu.

Veľmi vzrušujúci sa nám zdal aj Bob účes Rose Byrnes. Austrálska herečka obohatila klasický typ účesu o cestičku na stranu a nechala hustú dlhú ofinu padať až k obočiu.

Gwyneth Paltrow sa na odovzdávaní Oscarov objavila s nahladko učesanými blond vlasmi, zopnutými gumičkou do jednoduchého chvosta. Vlasy po bokoch si učesala za uši, čím dala jednoduchému a praktickému účesu pôvabný ráz.

Úloha v remaku od Davida Finchersa  s názvom „Muži, čo nenávidia ženy“ katapultovala Mary Rooney medzi top herečky filmovej scény. Dnes je už veľmi dobre známou hviezdou. Jej poznávacím znamením je čierna ofina. Táto vlasová  kreácia sa stala aj účesom roka na odovzdávaní Oscarov v Los Angeles. Jej vlasy boli vzadu na hlave zopnuté do jednoduchého chvosta a stočené do slučky.

January Jones si na odovzdávanie cien Oscara zvolila vlny v štýle 20-tych rokov. Sme radi, že tento účes uvidíme počas jari oveľa častejšie.

Ukážeme vám päť účesov, ktoré sme videli a obdivovali  na odovzdávaní Oscarov. Samozrejmosťou je, že vám takisto prezradíme, ako si tieto účesy nové jarné účesy vytvoriť

Oscarové účesy – ako na ne