Styling | Trendy účesy pre ženy

Stylingová predpoveď: Účesy na rok 2015

Pozreli sme sa zblízka na vlasový styling, ako ho prezentovali módni návrhári na Týždňoch módy pre sezónu Jar/leto 2015. Len čas však ukáže, ktoré z predvedených účesov sa naozaj uchytia a vyšvihnú medzi top looky v nasledujúcom roku. Pokiaľ môžeme súdiť podľa toho, čo sme videli na módnych mólach, budete si môcť vyberať zo širokej škály retro i cool, jednoduchých, elegantných, nositeľných a hlavne šarmantných účesov. 

Účesy na seba na módnych prehliadkach často strhávajú pozornosť, a pre Týždne módy to platí dvojnásobne. Nie je na tom nič prekvapivé – ani tie najúchvatnejšie šaty sa nezaobídu bez originálneho stylingu vlasov, ktorý je akousi čerešničkou na torte a dotvára celkový look. V nasledujúcej galérii možno nájdete ten pravý účes, ktorý v budúcom roku originálne podčiarkne váš imidž.

Galéria: Účesy na rok 2015

Trend roku 2015: Krátka ofina

Ofiny v rôznych podobách môžete skombinovať takmer so všetkými účesmi. Stačí sa učesať podľa toho, na aký look máte práve náladu.

Účesy 2015
© Getty Images

Modelky pre módny dom Julia Kupinskaya (vľavo) upútali našu pozornosť ultra krátkymi ofinami. Modelky pre Kokon toZai si prehodili cez čelo niekoľko uvoľnených pramienkov a vytvorili ilúziu ofiny.

Predchádzajúce roky sa niesli v znamení dlhých ofín. Módna návrhárka Julia Kupinskaya sa pokúsila o inováciu a predstavila ich o poznanie kratšiu verziu. Ultra krátke ofiny pravdepodobne zažijú v roku 2015 nečakaný boom. Určite môžete rátať s tým, že ofiny budú kratšie, precízne zastrihnuté a upravené.

Ak však nemáte dostatok odvahy na tento „krátky proces“, vyskúšajte obmenu: jednoducho si prehoďte predné pramene cez čelo. Ako základ tohto looku výborne poslúži cestička na strane.