Styling | Trendy účesy pre ženy

Twilight účesy z „Dark Side“

Počas sledovania filmu ‘The Twilight Saga – Breaking Dawn 2’, sme si všimli očarujúci účes Kristen Stewart tak, ako aj účesy celého ženského obsadenia tejto upírskej ságy.

Ak by ste niekedy videli upíra za denného svetla, rozpoznali by ste ho (a možno aj nie) podľa trblietajúcej sa pokožky. Pravda o upíroch sa však odhalí až po zotmení. Tak ako herečky z nášho sveta, tak aj postavy z Twilight-u rady experimentujú so svojimi účesmi. Kirsten Stewart a ženská časť filmového osadenstva nemá problém so zmenou z klasického na upírsky štýl. To sa samozrejme, týka aj účesov.

V populárnej knižnej sérii ‘Twilight Saga’, autorka Stephenie Meyer rozpráva príbeh o upírovi Edwardovi Cullenovi (vo filme úlohu stvárnil Robert Pattinson) a stredoškoláčke Belle Swan (hrá Kristen Stewart). Počas sledovania filmovej verzie príbehu sme si neustále všímali prekrásne účesy v poslednej časti Twilight Saga (Breaking Dawn 2).

V tomto videu vám Schwarzkopf vlasový stylista Armin Morbach ukáže, ako si vytvoriť štýlový twilight účes.

V našej galérii vám ukážeme niekoľko fotografií herečiek z Twilight Sagy. Pozrite sa, ako sa menia účesy na každý deň na účesy s nádychom noci.

Video: Ako si vytvoriť štýlový účes

Galéria: Twilight účesy