Styling | Trendy účesy pre ženy

Trendy styling vlasov: Strih do „A“

Módny up-grade: Jenna Dewan Tatum dodala svojmu účesu asymetrický strih a nasadla tak na módnu vlnu, ktorá sa dostáva do centra pozornosti! Vpredu dlhé a vzadu krátke – strih do A je aktuálnym trendom a podľahla mu už nejedna hviezda. Ste pripravené na túto cool variáciu polodlhého účesu? Ukážeme vám najkrajší styling pre „A“ strih vlasov.

Jenna Dewan Tatum v poslednom čase bodovala na niekoľkých frontoch: talentovaná herečka a tanečnica sa predstavila v úspešných filmových projektoch ako Let's Dance či seriál Witches of East End, a navyše sa vydala za hollywoodskeho krásavca Channinga Tatuma, ktorý žiari vo filme Magic Mike. Jenna Dewan Tatum má však rovnako skvelý inštinkt aj pokiaľ ide o styling. Najnovší účes opäť vylepšuje jej vynikajúce skóre. Nedávno totiž predviedla strih vlasov do „A“, ktorý vyniesol klasický dlhý bob do nových výšin – je moderný, cool a absolútne trendy!

V prípade symetrického účesu („A“ znamená „asymetrický tvar“) pramienky vpredu nežne tancujú okolo tváre, zatiaľ čo zvyšok vlasov sa smerom dozadu postupne skracuje. Nejde o žiadnu novinku – podobný asymetrický strih v podobe krátkeho bobu sme si obľúbili už pred pár rokmi. Novinkou je však súčasná verzia z polodlhých vlasov. Pôsobí naozaj elegantne, žensky, klasicky a zároveň aktuálne. A najlepšia vec na strihu do „A“ je, že ho uvíta každý, kto má chuť na cool zmenu, no nie na príliš radikálne riešenia. Ak si svoje polodlhé vlasy odmietate ostrihať, asymetrický strih poskytne vášmu looku vítané osvieženie!    

VIP bonus navyše: Jenna Dewan Tatum prišla nielen s novým strihom, jej účes si podmanil pohľady aj vďaka jemnému melíru, ktorý nechal decentne vyznieť jednotlivé vlny. Sem-tam zosvetlené pramienky vytvárajú nádherný efekt, lichotia jej tvári a vlasy vďaka nim pôsobia hustejšie. Ak sa pozriete pozorne, uvidíte, že pramene vpredu sú o niečo svetlejšie a vo zvyšku vlasov, predovšetkým na koncoch, je melír o pár tónov mäkší. Skvelý nápad, že? Strih do „A“ + jemný melír = ultra štýlový look!  

V našej galérii objavíte univerzálne a veľmi nositeľné úpravy tohto trendy strihu.

Trendy účes: Strih do „A“