hairstyle-trends-2015-berlin
Styling | Trendy účesy pre ženy

Horúce trendy z Berlína na rok 2015

Začiatkom júla 2014 sa v hlavnom meste Nemecka stretli módni nadšenci, blogeri, editori a fotografi, aby si spoločne vychutnali Berlínsky týždeň módy. Ukážeme vám najúchvatnejšie looky nielen z módnych mól, ale aj zo zákulisia a pridáme aj inšpiráciu z ulice.

Už sa neviete dočkať noviniek, ktoré prinesie nasledujúca sezóna? V tom prípade si preštudujte našu galériu – objavíte v nej najkrajšie účesy a styling vlasov z Berlínskeho týždňa módy 2014.

Galéria: Štýl ulice z Berlínskeho týždňa módy

Tvár Berlínskeho týždňa módy

Trendy v účesoch na rok 2015 z Berlína
© Getty Images

Tilda Swinton nie je povestná len svojím špeciálnym módnym vkusom, ale aj rafinovanými účesmi, ktoré vždy zanechajú dojem.

Berlínsky týždeň módy vzbudil očakávanie ešte pred svojím začiatkom – kolekcie a trendy na sezónu jar/leto 2015 na ňom zahraničnému publiku predviedlo viac ako 50 návrhárov. Tvárou tohtoročného Mercedes Benz Fashion Week v júli 2014 sa stala svetoznáma ikona štýlu: tento rok je ňou po prvýkrát hollywoodska hviezda. Žena známa svojím hereckým talentom, mimoriadnym štýlom a úchvatným krátkym účesom – Tilda Swinton. Britská herečka sa tým zaradila medzi modelky ako Georgia May Jagger.

Berlín: Prehliadky, zákulisie a štýl ulice

Na módnom móle sa prezentovala najnovšia móda, v zákulisí sa pracovalo na kreatívnych účesoch a každý, kto niečo znamená, sedel v prvom rade. Počas týždňa žila celá metropola štýlom a ulice boli plné trendsetterov a kreatívnych ľudí. O trendoch už totiž nerozhodujú iba prehliadkové móla. Nemalý vplyv na to, ako bude vyzerať móda zajtrajška, majú aj blogeri, modelky a známe osobnosti.