streetstyle
Styling | Trendy účesy pre ženy

Pouličný štýl: Top trendy z Londýna & New Yorku

Fotograf Gunnar Lillehammer (styleklicker.net) sa vybral na lov za najnovšími účesmi. Na uliciach v Londýne a v New Yorku pre nás zachytil aktuálne novinky v oblasti vlasového stylingu. Štýlové momentky, veľkomestské kreácie, inšpiratívne pohľady a avantgardné looky, ktoré naozaj stoja za to!  

Niekedy nie je jednoduché nájsť účes, ktorý by sa k vám dokonale hodil. Sú daný strih a farba práve módne? Môžem si vybraný účes dovoliť? Skutočne mi pristane? Otázky a ďalšie otázky - namiesto jasného cieľa navodzujú nové pochybnosti. Náš tip: Spoľahnite sa na svoj vkus a zmysel pre štýl, dôverujte svojim inštinktom a rozhodnutiam. pravda je taká, že neexistuje správny či nesprávny výber. Riaďte sa intuíciou a robte to, z čoho máte dobrý pocit – ono sa to prejaví. A vy budete vyzerať skvele! Presvedčia vás nové hrdinky zo záberov Gunnara Lillehammera. Looky, ktoré tento umelec pouličného štýlu nafotil, jednoznačne nie sú konvenčné! Farby a strihy sú vždy jedinečné a originálne. Presne preto tvoria inšpiráciu pre nové trendy budúcich sezón.

Hviezdny bloger už od roku 2007 fotografuje ľudí na uliciach najväčších veľkomiest pre svoj oceňovaný blog www.styleclicker.net (Musikexpress Style Award). Čím jeho fotografie vynikajú? Gunnar Lillehammer má rád autentické zábery. Rodák z Mníchova dokáže dokonale vystihnúť štýl každého mesta. Blúdi ulicami a hľadá kreatívne hlavy s novými myšlienkami – ľudí, ktorí vyžarujú niečo mimoriadne. Počas týždňov módy v New Yorku a v Londýne pre nás zvečnil pár týchto úžasných indivíduí a trendsetterov. Čím sa tieto dve metropoly odlišujú? Presvedčte sa sami:    

Trendy účesy na uliciach v New Yorku

Divoké, ale nositeľné, výrazné aj elegantné, ženské i cool. Mesto, ktoré nikdy nespí, je neustále v strehu, aspoň pokiaľ ide o účesy. Predstavivosť a extravagancia sa dokonale snúbia v pouličnom štýle americkej metropoly. Spolu vytvárajú moderný miš-maš, ktorý pôsobí príťažlivo a zároveň nastoľuje nové trendy. „Vždy popredu“ – módne motto tohto mega mesta sa odzrkadľuje aj v miestnych účesoch!    

Pouličný štýl v New Yorku

Trendy účesy na uliciach v Londýne

Vášeň pre štýl: britská metropola je známa svojimi trendsettermi, ktorí milujú experimenty. Londýnsky look: Cool, neprehliadnuteľné módne gesto. Angličania stavajú na extravaganciu, trendy a dobrý vkus  aj čo sa týka vlasov – veľmi britské!

Londýnsky pouličný štýl