Styling | Trendy účesy pre ženy

Párty účesy: Privítajte nový rok vo veľkom štýle

Je čas pripraviť sa na oslavy nového roka. Plánujete odprevadiť ten starý s poriadne hlučnou zábavou, alebo je vám viac po chuti slávnostná párty plná lesku a vyberanej spoločnosti? Skúste sa naladiť na vlnu dobrodružstva a prežiť romantickú noc, na akú sa nezabúda. Podľa toho, aké sú vaše predstavy o ideálnom Silvestri, by mal vyzerať aj váš účes. Zostavili sme niekoľko štýlových návrhov, z ktorých si zaručene vyberiete, nech sa už chystáte kamkoľvek. Sú medzi nimi pôvabné retro vlny, výčesy s elegantným i hravým nádychom, zaujímavé farebné odtiene aj nespútaný styling, ktorý podčiarkne váš zmysel pre jedinečnosť a extravaganciu. A samozrejme sme nezabudli ani na jemný, romantický look ako stvorený na nežné dotyky.

Témou silvestrovských osláv je rozjímanie nad tým čo bolo, ale hlavne radosť zo všetkého nového, čo ešte len príde. Tentoraz možno budete mať chuť úplne zmeniť svoj zabehnutý vzhľad i životný štýl. Hlavne by ste si však príchod nového roka mali dokonale vychutnať. Či už sa chystáte na elegantnú večeru, exkluzívnu novoročnú párty so smotánkou, prežiť noc vo vašom obľúbenom klube či skvelú zábavu plnú tanca alebo plánujete niečo mimoriadne len tak vo dvojici – ten pravý účes a outfit vás dostane do sviatočnej nálady.    

Predstavujeme vám silvestrovské účesy, s ktorými nezostanete sedieť v kúte.

Galéria: Párty účesy na silvestrovskú noc

Silvestrovský účes: Elegantná verzia copu

Cop patrí medzi najobľúbenejšie účesy, pretože vždy vyzerá dobre a je neuveriteľne všestranný. Stačí pár stylingových trikov a zo starého známeho účesu sa stane look ako stvorený do spoločnosti. Cop Kate Mara (pozri foto hore) sa hodí na pokojnú recepciu, no rovnako dobre aj na divokú párty. Iskrivý pôvab mu dodá cestička na strane, doplnky a gélom uhladené pramienky upravené do geometrických tvarov.

Návod na úpravu uhladeného copu Kate Mara:

1. Nasprejujte si do vlasov sprej chrániaci pred teplom a uhlaďte si vlasy žehličkou. 

2. S pomocou štylky vytvorte nízku, mierne zahnutú cestičku na strane.

3. V dlaniach si rozotrite dávku gélu asi vo veľkosti orieška, potom ho prstami rovnomerne votrite do vlasov po celej dĺžke.

4. Oddeľte a upevnite na mieste asi 5 cm široký prameň nad čelom. Zvyšné vlasy stiahnite do nízkeho copu, ale ešte ich neupevňujte gumičkou. Podľa potreby pridajte trocha gélu.

5. Teraz si prečešte prameň nad čelom od cestičky cez temeno hlavy smerom k copu. Vlasy môžete uhladiť ďalšou dávkou gélu, stiahnite ich a zopnite gumičkou.

6. Pre extra lesk a pevný tvar zafixujte účes lakom.