Styling | Trendy účesy pre ženy

Dodajte vlasom dĺžku a objem pomocou príčeskov

Hollywoodske krásky Vám ukážu ako na to. Dnes môžete vidieť hviezdy s bobom po bradu a zajtra na Oscaroch s okúzľujúcou dlhou hrivou. Tajomstvo tohto zázraku je v príčeskoch. Aj vy by ste radi vyskúšali tieto magické triky? Žiadny problém! Riaďte sa našimi radami a s trochou tréningu budete vyberať kúzla z čarovného klobúka ako na bežiacom páse  

Rovnaká dĺžka vlasov po bradu sa vám môže zunovať, alebo vás môžu začať deprimovať riedke vlasy. S príčeskami to môžete zmeniť a urobiť vaše vlasy hustejšími a bohatšími. Príčesky sú pramene umelých alebo ozajstných ľudských vlasov, ktoré sú pripnuté k vašim vlasom. Kaderníci môžu použiť rozličné technológie na pripnutie príčeskov. Nové pramene vlasov sú buď prilepené k vašim vlasom pomocou keratínových vlákien, alebo pomocou studenej keratínovej zmesi a ultrazvuku. To si ale žiada viac času. Proces trvá kratšie keď sú malé pramene napájané pomocou vzduchu alebo studenej laserovej metódy. 

Vlasy však rastú a príčesky musia byť po čase odstránené a následne pripojené naspäť ku korienkom. Je to trocha zdĺhavý proces a sen o krásnych dlhých a hustých vlasoch vás tiež môže vyjsť draho. Napájanie príčesku stoji od 500 do 1000 eur a minimálne 200eur v prípade hustejších vlasov. 

Domáce príčesky

Chceli by ste vedieť ako vám pristanú dlhé vlasy? Chceli by ste na blížiacej sa udalosti prekvapiť oslnivými vlasmi? Pripínacie príčesky sú v tomto prípade riešením. Jednoducho sa pripnú  na vlasy pomocou sponky. Ďalšou výhodou je, že stoja len zlomok „skutočných príčeskov“ a neničia vlasy. Pripínacie príčesky môžete zmývať ako vlastné vlasy a rovnako ich aj česať alebo natáčať. Pripínacie príčesky môžete použiť na vytvorenie výčesu alebo copu. Jedinou podmienkou je, že musíte mať vlasy dlhé aspoň po bradu.

Očarujúce vlasy vďaka príčeskom

Webové stránky o predlžovaní vlasov

Viac informácií >> magic-hair-extensions.de