new-york-fashion-week-2011
Styling | Trendy účesy pre ženy

Týždeň módy v New Yorku 2011: nová móda

New Yorkský týždeň módy 2011 ukázal nové módne trendy pre sezónu jeseň/zima 2011. Je elegantná, čistá a sofistikovaná s kozmopolitnou atmosférou.

Týždeň módu v New Yorku 2011
© Getty Images

Studené počasie budete milovať potom, čo uvidíte kolekciu Paula Melgoza pre Luca Luca. Padnúci klobúk poteší všetky vlasy počas sychravých dní.

Prvá dáma USA, Michelle Obama, zbožňuje kúsky od indického designéra Naeem Khan. Bol jedným z posledných designérov, ktorí prezentovali svoje modely na New Yorkskom týždni módy. Návštevníci módnej prehliadky očakávali jeho modely s nadšením a boli očarení jeho bohato vyšívanými šatami.

Počas jedného týždňa známi designéri a ich noví, vychádzajúci konkurenti predstavili nové módné kúsky, ktoré určia trendy blížiacej sa jesene a zimy. Nová móda je nádherne farebná. Príklad zo sveta módy -  cukríkovo červená, kanárikovo žltá a trávovo zelená si našla svoje miesto v kolencii Victorie Beckham. Orientálne a etno prvky designéra Mara Hoffmana si tiež našli svojich priaznivcov. Štýl a módne kúsky amerických designérov ako Donna Karan, či Calvin Klein sa pridŕžali minimalizmu, ako vždy. Americkí designéri preferujú jemné pastelové farby a tóny pleti. Kožušina je stále veľmi populárna. Michael Kors zafarbil svoje kožušinové modely okázalými farbami ako napríklad sýto oranžovou. Opačný prípad je Oscar de la Renta, Helen Yarmak, či Donna Karan, ktorí nechali kožušinové modely v prirodzených farbách.

Na prehliadkach sa objavovali najmä tri účesy, a to jednoduchý elegantný účes s prirodzene leských vlasov, geometrické a unisex účesy a vyčesané vlasy (updos) vypnuté veľmi vysoko. Ukážeme vám najkrajšie účesy z prehliadky New Yorkského týždňa módy.

Účesy na New York Fashion Week 2011

Odkazy na New Yorkský týždeň módy

Interná diskusia >> nymag.com/fashion

Oficiálna stránka >> mbfashionweek.com