Styling | Trendy účesy pre ženy

Pokochajte sa vlasovými trendmi 2012 z Týždňa módy v Miláne

Modelky, ktoré obliekli Fendi a Jil Sandersové, sú učesané v štýle 50-tych rokov, aj keď sa pri tom málo usmievajú a žmurkajú. Na druhej strane Armani vytvoril účesy, kde boli vlasy vypnuté a zdobilo ich komplikované prepletanie.  Mnohé z účesov pôsobia neupravene, ale zároveň neformálne, ako to predviedol Versace, alebo vás viac oslovili jemne vlnité vlasy od Prady? Ukážeme vám najkrajšie účesy z Milánskeho Týždňa módy.

Týždeň módy v Miláne bol skutočne trblietavou pastvou pre oči. V roku 2012 zahŕňa móda aj dekoratívne prvky a ozdoby, ako sú drahokamy, perly, mušle a iné ozdoby.

Samozrejme, sú späť aj farebné vzory! Látky nám ukazujú vzory ovocia, struky chilli, moderný dekoratívny dizajn v tlmených farbách a tónoch alebo farby ohnivo červené či lagúnovo zelené.

Účesy a vlasové kreácie roka 2012 idú ruka v ruke s týmto bohatým štýlom. Módne domy Jil Sander a Fendi boli inšpirované 50-tymi rokmi, kedy sa nosili vyčesané vlasy v štýle pravého alebo tzv. falošného boba. Gucci si zase pre svoje účesy „požičal“ zo štýlu 20-tych rokov niektoré prvky, ktoré skombinoval s uhladenou lesklou ofinkou a nádychom punk rocku. Modelky módneho domu Missoni zase nosia účesy, ktoré sú plné vzrušenia, pretože ich drdoly pripomínajú štýl tanečníkov flamenga. Z drdola povyťahoval tenké pramienky vlasov, čím celý účes pôsobí neupravene a odvážne. Celé drdoly sú ozdobené v pravom štýle tanca flamengo, a to jedinečnými hrebeňmi, ktoré sú ozdobené hadími hlavami a umeleckými motívmi v najjasnejších farbách dúhy.

V našej galérii nájdete najkrajšie účesy pre sezónu 2012.