Styling | Trendy účesy pre ženy

Horúce tipy na letné účesy 2014

Chcete tohtoročné leto privítať tak, ako sa patrí – s novým účesom? Naše módne radary našli to, čo hľadáte! Pravdepodobne sa už neviete dočkať bezstarostnej zábavy a slnečnej atmosféry letných mesiacov. Inšpirujte sa aktuálnymi trendmi letných účesov a ukážte aj na pláži svoj zmysel pre štýl.

„Summertime and the livin´ is easy“ je slávny verš z muzikálu Porgy a Bess od Georgea Gershwina. Prichádza čas osláviť to najuvoľnenejšie obdobie v roku a užiť si ho aj s pomocou nenáročnej módy a účesov ľahkých ako vánok. Módny diktát pre nadchádzajúce obdobie je jednoduchý: najviac sa budú nosiť nedokončené účesy a stylingu budú dominovať farebné vlasové doplnky a cestičky v strede. 

Letný trend č.1: Nedokončené účesy

Ležérny, jednoduchý a nedokončený – to sú kľúčové slová, ktorým sa dajú opísať účesy na nadchádzajúcu sezónu. Bezstarostný, éterický vzhľad bude skvele ladiť so životným štýlom všetkých, ktorí si chcú krásy leta užívať plnými dúškami. S nenáročným stylingom si letné radovánky vychutnáte najlepšie, tak ako Harley Viera-Newton.

Schwarzkopf expert a stylista Armin Morbach vám predvedie, s akým účesom pod slnečnými lúčmi zaručene zažiarite.

Video: Ako si vytvoriť nedokončený účes a vyzerať ako hviezda

V nasledujúcej galérii nájdete letnú inšpiráciu, ktorá vás na dovolenke nesklame. (Nezabúdajte na slnečné okuliare – ochránia vaše oči a štýlovo dotvoria každý look!)

Galéria: Letné účesy 2014