street-styles-buenos-aires
Styling | Trendy účesy pre ženy

Gunnar Hämmerle zachytáva štýl ulice v Buenos Aires

Vášeň a nonšalantnosť spojili svoje osobitosti v hlavnom meste Argentíny Buenos Aires, v krajine zmyselného Tanga. Hviezdny bloger Gunnar Hämmerle na styleclicker.net predstavil metropolu Južnej Ameriky ako svoj revír pre hľadanie účesov v štýle ulice. Pozrite sa, čo všetko objavil.

Fotograf a prieskumník módnych štýlov Gunnar Hämmerle je naspäť z Buenos Aires s batohom plným úchvatných obrázkov štýlu ulice. Lov na výnimočnosť a originalitu nebol v hlavnom meste Argentíny vôbec problém. Mladí umelci, rovnako ako stredná vrstva Argentínčanov, žijú v bohémskej štvrti, dobre známej vďaka svojej živej zábave, ktorá sa začne hneď ako zapadne slnko nad týmto pulzujúcim mestom.
   
Musíme sa priznať, že sa nám Gunnarove fotky s ofinami a krátkymi strihmi, mop topmi (účes na hríbika), účesy s ofinami a zostrihanými kučeravými vrchnými vlasmi páčia. Argentínci sú „hip“ a preto zbožňujú jednoduché a trendy účesy. Takýto look pôsobí priam ako životný štýl. Pozornosť výrazne pútali jednotlivé široké zosvetlené pramene v ich tmavých vlasoch.

Pozrite si našu galériu! Gunnar Hämmerle objavuje tie najzaujímavejšie účesy v štýle ulice v Buenos Aires a my sa s vami chceme o tento zážitok podeliť.

Štýl ulice na fotkách Gunnara Hämmerle

Viac o Gunnarovi Hämmerle v Buenos Aires:

Viac fotiek Gunnara Hämmerle >> styleclicker.net

Wellness dovolenka v Buenos Aires >> faenahotelanduniverse.com