berlin-fashion-week-catwalk-trends
Styling | Trendy účesy pre ženy

Berlínsky týždeň módy 2015: 5 najlepších vlasových trendov

Čo Paríž, New York a Miláno ešte len chystajú, to má Berlín už dávno pod palcom! Nemecká metropola sa počas Týždňa módy premieňa na mekku štýlovosti a prináša najlepšie looky sezóny. A to aj pre vlasy! Ukážeme vám top 5 účesov z prehliadkového móla.

Videné v Berlíne: Vlasové trendy sezóny! Dizajnéri na tomto ročníku Týždňa módy naozaj vedia ako sa trafiť do noty náročným milovníčkam módy. Nakrepované vlasy, zapletané účesy či uhladený štýl dobývajú prehliadkové móla a doslova podnecujú, aby sme ich napodobňovali – a to aj napriek tomu, že tieto looky predpovedajú trendy až budúcoročnej sezóny. Sú jednoducho HOT tipom - dnes, zajtra aj na budúce leto – stačí sa inšpirovať našou galériou.

Galéria: 5 najlepších vlasových stylingov z Berlína

Berlínsky týždeň módy 2015: Štýl ulice

Berlínsky týždeň módy
© Getty Images

Úderný klobúk: Mikro ofinka v kombinácii s veľkým zvlneným klobúkom v uliciach Berlína.

A čo môžeme obdivovať u berlínskych žien? Zmysel pre kreatívny styling! Kým berlínske dievčatá zvykli rozvíriť ulicu farbami a šokovať svoje okolie, túto sezónu sa trošku upokojili.  Novým lookom je: Šik minimalizmus. Áno, presne tak! Vidieť Berlínčanky kompletne odeté v čiernom (alebo bielom) už nie je vôbec raritou. Ale buďme úprimní – originálne doplnky stále nevymizli a stali sa doslova povinnou výbavou pre dievčatá so štýlom ulice! S excentrickými mačacími okuliarmi alebo nadrozmerným klobúkom jednoznačne podčiarkujú svoj extravagantný výzor. A čo sa týka vlasov, ženy nemeckého hlavného mesta sa spoliehajú na presný strih. Populárne mikro ofinky vytvárajú expresívny look a prinášajú sviežosť a modernosť ich vzhľadu. Jednoducho Berlín inými slovami!