Styling | Tipy a triky

Stylingový kalendár: 12 nápadov na rok 2015

Náš stylingový kalendár 2015 vám ponúkne originálne účesy na akúkoľvek príležitosť. Minimalistky určite privítajú štýlový look na január, a tešiť sa môžete aj na ležérne kreácie v letnej sezóne, či špeciálne účesy ako stvorené na večierky koncom roka. Máme pre vás svieži nápad na každý mesiac – nechajte sa inšpirovať a prekvapte vždy novým vzhľadom.

Ste plní predsavzatí a nových plánov a máte chuť to v roku 2015 poriadne roztočiť? V našom kalendári nájdete 12 tipov, ako svoj imidž okoreniť nevšedným a štýlovým účesom. Čaká na vás výber trendových frizúr, ktoré by bol hriech nevyskúšať! S priloženými návodmi to hravo zvládnete aj bez kaderníka.

Stylingové nápady 2015: Šťastný nový rok!

Chvíle tichého rozjímania sú dôležité na to, aby ste v novom období dosiahli, po čom túžite. Rozlúčkové oslavy so starým rokom máme za sebou a nastal čas trochu sa zamyslieť nad tým, čo bolo. Minimalistický účes bez cestičky túto náladu zaujímavo vystihuje (pozri foto hore).

Styling: Rozotrite si v prstoch trocha gélu vo veľkosti orieška a voľne nimi začešte vlasy dozadu. Tvar účesu potom zafixujte lakom na vlasy.

Ďalšie kreatívne tipy na rok 2015 aj s návodmi na úpravu nájdete v našej fotogalérii. 

Galéria: Stylingové nápady na rok 2015